آی پینز

چگونه مشکلات مربوط به دانلود نشدن و مدیریت دانلود گوشی‌های اندرویدی را حل کنیم؟

امروزه اکثر کارهای مربوط به زندگی اجتماعی، قرارهای کاری، مسائل روزمره و برنامه‌های روزانه ما به نحوی با استفاده از گوشی‌های هوشمند تلفن انجام می‌شوند و خیلی مواقع در صورتی که به آنها دسترسی نداشته باشیم دچار استرس و نگرانی زیادی می‌شویم! اما آیا گوشی‌های ما بدون اپلیکیشن‌هایی که در آنها نصب می‌کنیم همین‌قدر کاربرد دارند؟

این اپ‌ها هستند که به ما اجازه می‌دهند تا گوشی‌های خود را به دستگاه‌های همه کاره‌ای تبدیل کنیم که چنین ارتباط مستقیمی با زندگی روزانه ما داشته باشند. با این حال این امکان وجود دارد که برخی موارد اپلیکیشن‌های مختلف بر روی گوشی نصب نشوند در هنگام دریافت آنها با پیامی مشابه Android Won’t Download Apps مواجه شوید. به همین دلیل مجموعه‌ای از عوامل و راه حل‌ها برای حل مشکل نصب نشدن اپلیکیشن بر روی گوشی‌های اندرویدی را در ادامه این مطلب گردآوری کرده‌ایم، با دیجی رو همراه باشید.

کارهای اولیه را انجام دهید

مهمترین عامل در دانلود و نصب یک اپلیکیشن از پلی استور گوگل، داشتن یک ارتباط اینترنتی مناسب و بدون قطعی است. در صورتی که ارتباط اینترنتی شما دچار اختلال شود این احتمال وجود دارد که در نصب اپلیکیشن‌ها به مشکل برخورد کنید. به همین دلیل حتما توجه داشته باشید که برای دانلود اپ‌ها از یک ارتباط وای فای قوی و یا اینترنت دیتای پایدار استفاده کنید.

حتما پیش از دانلود اپلیکیشن‌ها مطمئن باشید که به اینترنت وای فای یا دیتا سیم کارت خود متصل هستید و دچار قطعی نشده‌اید. در صورتی که اشکالی در اتصال به اینترنت وجود ندارد وارد مراحل بعدی شوید.

 

راه حل اول: تلفن خود را روشن خاموش کنید

در صورتی که پیش از این در دانلود و نصب اپلیکیشن‌ها مشکلی نبوده اما به یکباره با پیامی مبنی بر عدم امکان نصب اپ در گوشی مواجه شده‌اید، ریستارت کردن دستگاه می‌تواند کارساز واقع شود. در بسیاری از موارد بدون استفاده از راه حل‌های زمان بر و پیچیده و تنها با روشن خاموش کردن گوشی می‌توانید این مشکل را حل کنید.

fix-android-wont-download-apps

با اینحال در صورتی که دفعات مواجه شدن شما با این مشکل بیشتر شد و ریستارت کردن این پیام را رفع نکرد، باید مراحل زیر را انجام دهید.

 

راه حل دوم: تنظیمات تاریخ و زمان را بررسی کنید

هنگامی که قصد دانلود اپلیکیشن از پلی استور را دارید، گوگل تاریخ و زمان گوشی شما را چک می‌کند. در صورتی که در تاریخ دستگاه اشتباهی رخ داده باشد امکان همگام سازی گوشی با سرورهای گوگل ممکن نبوده و در نصب اپلیکیشن به مشکل برخواهید خورد. برای اصلاح تاریخ و ساعت دستگاه خود مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد منوی تنظیمات گوشی شوید
 • منوی تاریخ و ساعت (Date and Time) را پیدا کنید.
 • در صفحه‌ای که باز می‌شود می‌توانید مشاهده کنید که آیا تاریخ بصورت اتوماتیک تنظیم شده و یا در حالت دستی قرار دارد.
 • حالت اتوماتیک را فعال کنید.

fix-android-wont-download-apps

در صورتی که حالت اتوماتیک فعال است اما کماکان مشکل شما حل نشده، ساعت و تاریخ را بصورت دستی وارد کرده و نصب اپلیکیشن را دوباره امتحان کنید.

 

راه حل سوم: به جای وای فای، از اینترنت دیتای سیم کارت خود استفاده کنید

در صورتی که برای دانلود اپلیکیشن از اینترنت وای فای استفاده می‌کنید و با این مشکل مواجه شده‌اید، وای فای را خاموش کرده و از اینترنت سیم کارت خود استفاده کنید. در برخی موارد ارتباطات وای فای، درگاه 5228 که در مارکت گوگل از آن استفاده شده است را فیلتر می‌کنند. برای این کار کافیست که قسمت اعلان‌های گوشی را به پایین کشیده، با زدن ضربه بر روی آیکون وای فای آن را خاموش کرده و بار دیگر با انتخاب Mobile Data اینترنت سیم کارت خود را فعال کنید.

fix-android-wont-download-apps

پس از انجام این مراحل گوشی را ریستارت کرده و دوباره تلاش کنید که اپلیکیشن مورد نظر را نصب کنید. در صورتی که کماکان مشکل پابرجا بود مراحل بعدی را انجام دهید.

 

راه حل چهارم: مطمئن باشید که مدیریت دانلود فعال است

برنامه مدیریت دانلود اندروید به بارگذاری تمامی اپ‌ها کمک می‌کند و برای دانلود از پلی استور این قابلیت باید حتما روشن باشد. برای اطمینان از فعال بودن برنامه مدیریت دانلود اندروید وارد تنظیمات گوشی خود شده و گزینه Apps یا Application Manager یا مدیریت اپ‌ها را پیدا کنید.

fix-android-wont-download-apps

در صفحه‌ای که باز می‌شود وارد زبانه تمامی اپلیکیشن‌ها یا All شده و گزینه برنامه مدیریت دانلود یا Download Manager را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید. در صفحه باز شده، مطمئن شوید که اپلیکیشن فعال یا Enable باشد. در صورتی که این برنامه برای شما غیرفعال یا Disable بوده است آن را فعال کنید و دوباره تلاش کنید تا اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید. در صورتی که مشکل حل نشد مراحل زیر را ادامه دهید.

 

راه حل پنجم: حافظه کش (Cache) و داده‌های (Data) گوگل پلی را پاک کنید

پاک کردن کش گوگل پلی برخی از مشکلات این اپلیکیشن را حل می‌کند. حافظه کش شامل اطلاعات مربوط به اپلیکیشن بوده و به دستگاه شما اجازه می‌دهد تا برنامه‌ها را با سرعت بیشتری اجرا کنید. این اطلاعات هنگامی که اپلیکیشن را باز و بسته کنید دوباره ایجاد می‌شوند.

اطلاعات یا داده (Data) ذخیره شده مربوط به هر اپلیکیشن نیز شامل تمامی مسائل مربوط به برنامه مثل حساب‌های کاربری، امتیازات، رمزهای عبور و … است. قبل از پاک کردن داده‌ها مطمئن شوید که تمامی اطلاعات مهم را در جایی ذخیره و یا یاداشت کرده باشید، سپس مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
 • گزینه Apps یا Application Manager یا مدیریت اپ‌ها را پیدا کنید.
 • اپلیکیشن گوگل پلی استور یا Google Play Store انتخاب کنید.
 • در صفحه باز شده گزینه پاک کردن کش یا Clear Cache را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید.

fix-android-wont-download-apps

حالا دوباره وارد پلی استور شده و تلاش کنید تا اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید. در صورتی که مشکل حل نشده بود مراحلی که در بالا گفتیم را دوباره انجام داده و این بار داده‌ها را با زدن بر روی گزینه پاک کرده داده‌ها یا Clear Data حذف کنید. در صورتی که با پیام اخطاری مبنی بر پاک شدن اطلاعات اپلیکیشن مواجه شدید بر روی گزینه تایید ضربه بزنید. حالا دوباره وارد پلی استور شده و اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید. در صورتی که مشکل حل نشده بود مرحله بعدی را انجام دهید.

 

راه حل ششم: حافظه کش (Cache) و داده‌های (Data) سرویس‌ها گوگل پلی را پاک کنید

سرویس‌های گوگل پلی به اپلیکیشن‌های موجود در گوشی اجازه می‌دهند تا با قسمت‌های مختلف دستگاه ارتباط برقرار کنند، در موارد لزوم با یکدیگر همگام شده و اعلان‌ها را در زمان مناسب به کاربر اعلام کنند. با توجه به اینکه این سرویس‌ها نقش مهمی در کارکرد عملکرد گوگل پلی ایفا می‌کنند، هر اشکال کوچکی در آنها باعث مختل شدن کار مارکت گوگل خواهد شد. برای پاک کردن داده‌ها و کش این سرویس‌ها مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
 • گزینه Apps یا Application Manager یا مدیریت اپ‌ها را پیدا کنید.
 • اپلیکیشن سرویس‌های گوگل پلی استور یا Google Play Services را انتخاب کنید.
 • در صفحه باز شده گزینه پاک کردن کش یا Clear Cache را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید.

fix-android-wont-download-apps

حالا دوباره وارد پلی استور شده و تلاش کنید تا اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید. در صورتی که مشکل حل نشده بود مراحلی که در بالا گفتیم را دوباره انجام داده و این بار داده‌ها را با زدن بر روی گزینه پاک کرده داده‌ها یا Clear Data حذف کنید. در صورتی که با پیام اخطاری مبنی بر پاک شدن اطلاعات اپلیکیشن مواجه شدید بر روی گزینه تایید ضربه بزنید. سپس گوشی را خاموش روشن کرده و دوباره وارد پلی استور شوید تا اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید. در صورتی که مشکل حل نشده بود مرحله بعدی را انجام دهید.

 

راه حل هفتم: تنظیمات همگام سازی داده‌ها را دوباره اجرا کنید

سرویس data synchronization دستگاه که به اپلیکیشن‌ها اجازه می‌دهد تا داده‌ها را با یکدیگر همگام سازی کنند می‌تواند در حل این مشکل به شما کمک کند. بسیاری از کاربران با انجام این مرحله مشکل نصب نشدن اپلیکیشن بر روی گوشی خود را حل کرده‌اند. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد تنظیمات گوشی شوید
 • گزینه حساب‌ها و همگام سازی (Accounts and Sync) را انتخاب کنید. در اینجا بسته به ورژن اندروید خود ممکن است با چندین گزینه مواجه شوید.
 • صاحبان برخی از دستگاه‌ها در این مرحله ممکن است با گزینه داده‌های پس زمینه یا Background Data مواجه شوند. در صورتی که این گزینه را می‌بینید آن را غیر فعال کرده، سی ثانیه صبر کنید و دوباره فعال کنید.
 • اما در برخی از دستگاه‌ها ممکن است که گزینه داده‌های پس زمینه وجود نداشته باشد و به جای آن منوی سه نقطه مشاهده شود. روی این آیکون ضربه زده و گزینه همگام سازی اتوماتیک داده‌ها (Auto Sync Data) را غیر فعال کرده، سی ثانیه صبر کنید و دوباره فعال کنید.

پس از طی این مراحل پلی استور را باز کرده و اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید. در صورتی که کماکان با مشکل مواجه هستید مرحله بعدی را انجام دهید.

 

راه حل هشتم: سیستم عامل دستگاه خود را آپدیت کنید

برای اینکه مطمئن شوید که هیچ کدام از اشکالات مربوط به سیستم عامل‌های قدیمی در گوشی شما وجود ندارد، باید از به روز بودن گوشی خود مطلع شوید. در صورتی که آپدیت دستگاه را به عقب انداخته‌اید و حالا با پیامی مبنی بر عدم توانایی گوشی در نصب اپلیکیشن مواجه شده‌اید، زمان آن رسیده است که آخرین نسخه نرم افزاری را دریافت کنید. برای این کار:

 • وارد صفحه تنظیمات گوشی شوید.
 • گزینه “درباره دستگاه” یا About Device که معمولا در انتهای صفحه قرار دارد را انتخاب کنید.
 • در صفحه‌ای که باز شده گزینه بررسی به روز رسانی‌ها یا Check Updates را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید. در صورتی که با پیامی مبنی بر وجود فایل‌های به روز رسانی مواجه شدید آنها را نصب کنید.

fix-android-wont-download-apps

زمانی که به روز رسانی به پایان رسید و گوشی ریستارت شد، وارد پلی استور شده و تلاش کنید تا اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید. در صورت پابرجا بودن مشکل مرحله بعدی را امتحان کنید.

 

راه حل نهم: اکانت گوگل خود را مجددا تنظیم کنید

در صورتی که هیچ کدام از راهنماهای بالا مشکل را حل نکرد، باید از راه‌های پیچیده تری استفاده کنید. یکی از این راه‌ها تنظیم مجدد حساب کاربری گوگل است. این کار باعث می‌شود تا تمامی اطلاعات مربوط به اکانت گوگل شما در گوشی حذف شود، به همین دلیل قبل از انجام این مراحل مطمئن باشید که یوزرنیم و رمز عبور اکانت خود را می‌دانید. در صورتی که این اطلاعات را فراموش کرده‌اید انجام مراحل زیر باعث می‌شود که امکان اضافه کردن مجدد آن حساب کاربری را نداشته باشید. برای حذف اکانت گوگل و اضافه کردن مجدد آن به دستگاه مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد صفحه تنظیمات گوشی شوید.
 • گزینه حساب‌ها یا Accounts را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید.
 • آیکون گوگل را انتخاب کنید تا حساب کاربری شما نمایش داده شود.
 • حساب کاربری‌ای که در نظر دارید را انتخاب کنید.
 • در صفحه بعدی روی گزینه منوی سه نقطه در گوشه صفحه ضربه بزنید.
 • گزینه حذف حساب کاربری یا Remove Account را انتخاب کرده و بر روی آن ضربه بزنید.

در صورتی که بیش از یک حساب کاربری در گوشی تعریف کرده‌اید تمامی آنها را پاک کنید. پس از انجام این مراحل لازم است تا دوباره تمامی اکانت‌های گوگل را در دستگاه وارد کنید.

fix-android-wont-download-apps

برای اینکار وارد تنظیمات گوشی شده و گزینه حساب‌ها یا Accounts را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود گزینه اضافه کردن حساب یا Add Account را انتخاب کنید. در اینجا تمامی اطلاعات مربوط به حساب‌های گوگل را وارد کرده و ثبت کنید. حالا دوباره به پلی استور بازگشته و یک اپلیکیشن را نصب کنید. در صورت ادامه داشتن مشکل مرحله بعدی را امتحان کنید.

 

راه حل دهم: آپدیت‌های گوگل پلی استور را حذف کنید

در برخی موارد به روز رسانی پلی استور باعث ایجاد مشکلاتی در عملکرد آن می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم آپدیت‌های این اپلیکیشن را حذف کرده و سپس دوباره به آخرین نسخه به روز رسانی کنید. در برخی موارد این حرکت باعث حل مشکل نصب نشدن اپلیکیشن‌ها شده است. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
 • منوی Apps یا Application Manager یا مدیریت اپ‌ها را باز کرده و اپلیکیشن گوگل پلی استور (Google Play Store) را انتخاب کنید.
 • در صفحه‌ی باز شده بر روی گزینه حذف به روز رسانی‌ها یا Uninstall Updates ضربه بزنید.
 • پس از این کار دکمه هوم گوشی را فشار داده و وارد صفحه اصلی دستگاه شوید.
 • در این مرحله دستگاه را ریستارت کنید و سپس به پلی استور اجازه دهید تا دوباره آپدیت شود.

پس از آپدیت پلی استور دوباره نصب دانلود با استفاده از این مارکت را امتحان کنید.

 

راه حل یازدهم: دستگاه خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید

در صورتی که هیچ کدام از راه حل‌های بالا باعث حل مشکل نشد، پیشنهاد می‌کنیم به عنوان آخرین و کارآمدترین راه دستگاه را فکتوری ریست (Factory Reset) کنید تا به تنظیمات کارخانه بازگردد. البته به خاطر داشته باشید که با این کار تمامی فایل‌ها و تنظیمات شخصی، اپلیکیشن‌های نصب شده، پیام‌ها، نوشته‌ها و هر اطلاعات دیگری که در گوشی موجود باشد پاک خواهد شد.

به همین دلیل حتما پیش از انجام این مراحل فایل‌های شخصی را از گوشی خارج کرده و از اطلاعات مهم خود پشتیبان بگیرید. برای ساخت فایل پشتیبانی از داده‌ها می‌توانید از حساب کاربری گوگل خود کمک بگیرید، پیش از انجام فکتوری ریست دستگاه به شما پیشنهاد می‌دهد تا از تمامی اطلاعات در اکانت گوگل پشتیبان تهیه کنید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
 • وارد منوی پشتیبان و تنظیم مجدد (Backup and Reset) شوید.
 • در صفحه‌ی باز شده می‌توانید گزینه مربوط به پشتیبان گیری از اطلاعات را فعال یا غیرفعال کنید.
 • در انتهای صفحه با گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه یا Reset to Factory Settings مواجه خواهید شد.
 • بر روی این گزینه ضربه زده و پیغام مربوط به پاک شدن تمامی داده‌ها را تایید کنید.

پس از انجام این مراحل گوشی بصورت خودکار ریستارت خواهد شد. حالا دوباره وارد پلی استور شده و اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید.

fix-android-wont-download-apps

 

در صورت مواجهه با پیامی مبنی بر نبود فضای کافی در گوشی (Insufficient Space) چه باید کرد؟

در برخی موارد به دلیل کافی نبودن فضای خالی در گوشی نمی‌توانید اپلیکیشن‌های جدید دریافت کنید. در این موارد تنها راه حل این مشکل حذف برخی از فایلهای موجود در دستگاه است. عکسها و ویدئوهای موجود در گالری را بررسی کرده آنهایی را که احتیاج ندارید به کامپیوتر منتقل کنید.

همچنین می‌توانید برای خالی شدن حافظه دستگاه، اپلیکیشن‌های غیر ضروری را نیز حذف کنید. برای این کار وارد تنظیمات گوشی شده و منوی مدیریت اپلیکیشن‌ها یا Applications Manager را پیدا کنید، در این صفحه بر روی آیکون اپلیکیشن‌هایی که به آنها نیاز ندارید ضربه زده و سپس از صفحه جدید گزینه حذف برنامه یا Uninstall Application را انتخاب کنید.

البته در نسخه‌های جدیدتر اندروید کاربران با نگه داشتن انگشت خود بر روی آیکون هر برنامه می‌توانند به آسانی آن را حذف کنند.

 

در صورت مواجهه با پیام خطای DF-BPA-09 “Error Processing Purchase” چه باید کرد؟

این پیام خطا به سرویس‌های پلی ارتباط داشته و معمولا به دستگاه مربوط نیست. برای حل این مشکل داده‌های مربوط به سرویس چارچوب گوگل را با طی کردن مراحل زیر حذف کنید:

 • وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
 • گزینه Apps یا Application Manager یا مدیریت اپ‌ها را پیدا کنید.
 • اپلیکیشن سرویس‌های چارچوب گوگل یا Google Services Framework را انتخاب کنید.
 • در صفحه باز شده گزینه پاک کردن داده‌ها یا Clear Data را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید.

حالا دوباره وارد پلی استور شده و تلاش کنید تا اپلیکیشن مورد نظر خود را نصب کنید. در صورتی که مشکل حل نشده بود با استفاده از کامپیوتر خود وارد سایت گوگل پلی شوید، اپلیکیشن دلخواه خود را انتخاب کرده و بر روی گوشی نصب کنید. با این کار مشکل شما حل خواهد شد.

 

در صورت مواجهه با پیام‌های خطای Error 194، Error 495، Error 941، Error Rh01، Error 504 در هنگام دانلود اپلیکیشن‌ها چه باید کرد؟

هرکدام از این پیام‌های خطا مربوط به وجود اشکالات متفاوتی در گوگل پلی است، اما بهترین روش مقابله با این پیام‌های خطا پاک کردن کش و داده‌های گوگل پلی استور و سرویس‌های چارچوب گوگل است که برای بسیاری از کاربرانی که با این پیام‌ها مواجه شده‌اند کارساز بوده است.

مراحل لازم برای پاک کردن این اطلاعات را بالاتر توضیح داده‌ایم. پس از انجام آن مراحل دستگاه خود را ریستارت کنید و اپلیکیشن مورد نظر را نصب کنید.

 

در صورت مواجهه با پیام خطای Error 911 در هنگام دانلود اپلیکیشن‌ها چه باید کرد؟

هنگامی که این پیام را مشاهده می‌کنید در اولین قدم باید کش و داده‌های سرویس‌های گوگل را پاک کنید. مراحل لازم برای این کار را بالاتر توضیح داده‌ایم. در صورت حل نشدن مشکل مطمئن شوید که حساب کاربری شما با اینترنت وای فای در گوگل پلی ثبت شده است، سپس از یک شبکه اینترنتی دیگر استفاده کرده و یا با اینترنت دیتای سیم کارت خود متصل شوید.

این پیام خطا عموما مربوط به اینترنت‌های وای فای است و کاربران با روشن کردن و استفاده از اینترنت دیتای سیم کارت خود می‌توانند آن را حل کنند.

 

نتیجه گیری

این راه حل‌ها برای بیشتر دستگاه‌های اندرویدی کارا هستند و شما می‌توانید برای حل مشکل دانلود نشدن اپلیکیشن‌ها در گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس، اچ تی سی، موتو ایکس، نکسوس، ال جی جی و سایر دستگاه‌های اندرویدی از آنها استفاده کنید. البته تمامی این راه‌ها بر روی همه گوشی‌های اندرویدی تست نشده‌اند، اما اکثر کاربران با استفاده از روش‌های بالا مشکل پیام‌های خطای مربوط به دانلود نشدن اپلیکیشن‌ها را حل کرده‌اند.

 

منبع Technobezz
اشتراک در
اطلاع از
guest
45 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
parisa
parisa
6 سال قبل

واقعااااااا ممنونم مرسیییییی .. ???

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  parisa
3 سال قبل

الهییی

زینت
زینت
6 سال قبل

ممنون مشکلم روحل کردم واقعاخداخیرتون بده وقتی چیزی ارگزاینترنت دانلودمیکردم نواروضعیت نشون نمیدادکه چقدرازش مونده یادانلودشده رفتم تومدیربرنامه هاودانلودمنیجروپیداکردم وفعالش کردم غیرفعال شده بودممنون?

زینت
زینت
6 سال قبل

ممنون خداقوت مشکلم حل شدباکمک شما

۸۱
۸۱
5 سال قبل

سلام ببخشید گوشی من سامسونگ جی ۷ هستش و اینکه بخوام از اینترنت چیزی رو دانلودش کنم نمیشه حتی یه موزیک.میسه لطفا راهنمایی کنید.ممنون میشم

نرجس
نرجس
5 سال قبل

واقعا عالی و جامع بود

محمدرضا
محمدرضا
5 سال قبل

سلام برای من دانلود میشه ولی بالای صفه نشون نمیده چند درصد رفته لطفا کمکم کنید البته قبلا نشون میداد ولی من اشتباهی مسدودش کردم والان نمیتونم فعالش کنم

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  محمدرضا
5 سال قبل

سلام
میتونید اپلیکیشن دانلود نصب کنید یا اینکه تو قسمت تنظیمات، تنظیمات مدیریت دانلود رو ریست کنید. البته میتونه از بخش نوتیفیکیشن ها هم این کار انجام بشه
بستگی به مدل گوشی داره

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  محمدرضا
2 سال قبل

آره من هم همین جوری هستم

باران
باران
5 سال قبل

عالی بود ممنون

فریبا
فریبا
5 سال قبل

سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم گوشی من موقعی که می خوام یه فیلمی را دانلود کنم به جای اینکه لینک دانلود رو بیاره فیلم را باز می کنه میشه راهنمایی کنیید ممنون میشم اگه به ایمیل جواب بدید

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  فریبا
5 سال قبل

سلام
کافیه لینک دانلود رو لمس طولانی کنید و گزینه سیو رو بزنید. یک بار لمس باعث میشه که فیلم و یا اهنگ پخش بشه تو بعضی از سایت ها و ..

امیرحسین
امیرحسین
5 سال قبل

خیلی ممنون اگه خاستین یک ملیون به شما میدم

ava
ava
5 سال قبل

من هر چی میخوام دانلود کنم نوار وضعیت میاد بالا ولی رو حالت بارگذاری میمونه ویه درصدم دانلود نمیشه لطفا بگین چیکار کنم

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  ava
5 سال قبل

سلام، قسمت دسترسی ها، دسترسی نرم افزار دانلود رو بررسی کنید یا در نهایت یک اپلیکیشن مدیریت دانلود، نصب کنید

زهرا
زهرا
5 سال قبل

من که نفهمیدم چی شد.مشکلم حل نشد

هلن
هلن
پاسخ به  زهرا
4 سال قبل

سلام.دقیقا?

علیرضا
علیرضا
پاسخ به  هلن
3 سال قبل

سلام
من گوشیم شیائومی redmi not8هست چرا فیلم سی ثانیه به پایین رو تو گالری ذخیره نمیکنه

f.n.a
f.n.a
5 سال قبل

سلام من گوشیم هواوی ۵۵۰ هست هاردش و عوض کردم، داتلود منیجرش غیره فعال شده، قسمت تنظیمات هم رفتم نتونستم فعالش کنم هیچ کدوم از اون راه کارا جواب نداده چیکار کنم درست شه؟

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  f.n.a
5 سال قبل

سلام،
تمام راه ها توضیح داده شده، راه دیگه ای نیست. باید این راه ها کار کنه

$
$
پاسخ به  f.n.a
4 سال قبل

سلام از منم کلا پشتیبان گیری نصب نمیشه هرکاری میکنم نمیتونم درستش کنم

رضا
رضا
پاسخ به  f.n.a
3 سال قبل

سلام گوشیم خودباخود خاموش شده ولی روشن ک میشه علامت دانلود میاد ن رو صفحه اصلی میاد ن چیزی چکار کنم

s
s
4 سال قبل

ممنونم خدا خیرت ون بده

s
s
4 سال قبل

شما خیلی با حوصله همه مراحل توضیح دادین واقعا ممنون

بشارت
بشارت
4 سال قبل

سلام.گوشی من از برنامه googleهیچ فایلی دانلود نمیکنه مشکلش چیه

الی
الی
4 سال قبل

سلام من داشتم یه چیزی دانلود میکردم نت قطع شد یا حافظه پر شدم نمیدونم حالا رو صفحه اصلی دانلوده مونده ۰ثانیه میزنه ولی داره نشون میده دانلود میکنه هرکاری میکنم نمیره نه متوقف میشه نه پاک میشه چکار کنمممممممم اگر تونستین راه حلش ایمیل کنید لازم شد عکس صفحه رو براتون میفرستم

هادی
هادی
3 سال قبل

سلام وقت بخیر .‌ من میخام دانلود کنم‌درصد دانلود تو نوار ابزار نشون نمیده اصلا نمیدونم‌که دانلود شروع شده یا . اصلا نشون نمیده . جیکار کنم که نشون بده ممنونم .‌

حسین
حسین
3 سال قبل

سلام مال من درست نشد.موبایلم نوکیا ۶
هرکاری کردم نشد
تمام مراحلی که گفتین رو کردم
لطفاً کمکم کنید

علیرًا
علیرًا
3 سال قبل

سلام دوستان قبلا وقتی میخواستم فیلم اهنگ فایل یا هر برنامه ای رو تز گوگل دانلود کنم از من اجازه میگرفت و اینکه مثلا نشون میداد میگفت حجم انقد نام فیلم فلان برای دانلود گزینه بله خیر بود گوشیمو رییت کردم الان هر کاری میکنم دوبتره اونجوری بشه نمیشه لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه

قاسم
قاسم
3 سال قبل

مرسی ممنونم از راهنمایهایتان

صالحی
صالحی
3 سال قبل

سلام وقت بخیر لطفاً راهنمایی فرمایید چرا با خاموش شدن صفحه گوشی دانلود متوقف میشه
مدل گوشی Nokia 6.2 با اندروید ۹
ممنون میشم کمک کنید

هادی
هادی
3 سال قبل

من توی گوشیم برنامه نصب میشه ولی روی صفحه گوشی نمیاد.برنامه داخل مدیریت برنامه هست ولی وارد صفحه گوشی نمیشه

فهیمه
فهیمه
3 سال قبل

سلام وقتی میزنم دانلود فیلمی میزنه پایین صفحه مینویسه جایکزین فایل یاhtmlمیزنم دانلود به دو ثانیه نمیشه میزنه دانلود شد ای میاد کامل شدhtm/lلطفا راهنمایی کنید

آرمان
آرمان
3 سال قبل

خیلی ازشما ممنونم بابت راهنمایی خوبتون

علیرضا سیاحی
علیرضا سیاحی
3 سال قبل

سلام و ممنون که موضوعات رو چنین جامع و دقیق و قابل فهم توضیح میدهید واقعاً که دست مریزاد … در ضمن با عرض پوزش آیا ممکنه همین طریقه فعال کردن مدیریت دانلود در گوشی های جی ۲ کور رو هم توضیح بدید … باز هم سپاسگزار

عادل
عادل
3 سال قبل

سلام من یک سوال دارم. تو رو خدا یکی جواب بده.
من دو بار بازی پابجی رو نصب کردم هر دو بار تا به 95 درصد رسید اینترنت من قطع شد والان میبینم که باز از اول باید دانلود کنم. راهی هست که5در صد نهای رو نصب کنم دیگه نرم از اول؟ هزینه رو ندارم که بدم.

سید محمود
سید محمود
3 سال قبل

من چند تا از پوشه فایل هارا حذف کردم حالا برنامه ذخیره نمی شه

Elina
Elina
3 سال قبل

نوشتید فعال کنید چطوری غیر فعال هارو فعال کنیم

Shahnaz fouladianpour
Shahnaz fouladianpour
2 سال قبل

متشکرم ازراهنمائی شماتقاصای دیگرم دررابطه بافیس بوک میباشد که هیچ برنامه جدیدی برایم نمیاوردمیشه لطفا درستش کنید با تشکر..

Elnaz
Elnaz
2 سال قبل

سلام
یه سوالی داشتم وقتی یه فیلم یا کلیپی رو از اینترنت دانلود میکنم داخل گالری نمیاد ولی قبلاً میومد تازه اینجوری شده میشه لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

حسین
حسین
2 سال قبل

سلام خوب هستید چرا وقتی میخوام برنامه نصب کنم یه دفع خاموش میشه همین جوری فقط هم نسو حافظه گوشیم پره از گوگل پلی هم وقتی میخوام برنامه نصب کنم میزنه حافظه نداره اما حافظه داره گوشیم ۵۰درصد چیکار کنم گوشیم شیامی a8

بهار
بهار
2 سال قبل

سلام لطفاً جواب این سوالم رو بدین من وقتی که یه چیزی رو دانلود می کنم توی گوشیم نمیاره و وقتی که میزنم روش میگه که فرصت فایل پشتیبانی نشد لطفاً به من بگین که من چیکار کنم

بهار
بهار
2 سال قبل

سلام لطفاً جواب این سوال رو بدین من وقتی چیزی رو دانلود می کنم دانلود میشه بالای صفحه گوشیم میادولی وقتی که میزنم روی دانلود میگه که فرصت فایل پشتیبانی نشده لطفاً خواهش می کنم به من بگین چیکار کنم ازتون خواهش می کنم لطفاً به من هرکاری کردم نشد ازتون خواهش می کنم بگییین

متین
متین
2 سال قبل

سلام من تمام مراحل و انجام دادم نشد چکار کنم

پوریا
پوریا
1 سال قبل

اقا من رسید سازو هرچقد تلاش میکنم نمیتونم دانلود کنم