خلاقیت کده؛ متمرکز کردن نور فلش گوشی با یک ترفند ساده

با قسمتی دیگر از خلاقیت کده دیجی رو در خدمت شما خوانندگان محترم هستیم و امیدواریم از ترفند امروز نیز نهایت استفاده را ببرید. با ظهور گوشی‌های هوشمند و پیشرفت روزافزون آن‌ها، بسیاری از گجت‌های قدیمی دیگر کارایی سابق را از دست داده‌اند و به عنوان یک ویژگی جانبی، در گوشی‌های هوشمند ادغام شده‌اند. یکی از این گجت‌ها، چراغ قوه است. حتماً شما هم مانند بسیاری دیگر از کاربران، اولین کاری که در هنگام وارد شدن به یک فضای تاریک انجام می‌دهید، روشن کردن فلش دوربین گوشی است. با وجود کاراریی خوبی که فلش گوشی دارد، اما پراکنده شدن بیش از حد نور آن ممکن است برخی اوقات خواسته ما را برآورده نکند. به همین منظور در خلاقیت کده امروز قصد داریم تا ترفندی را معرفی نماییم که به کمک آن بتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن نور فلش را متمرکز کرده و در مواقع نیاز استفاده نمایید.

متمرکز کردن نور فلش گوشی با یک ترفند ساده

تنها چیزی که برای این کار نیاز داریم، یک نی پلاستیکی و مقداری نوار چسب است.

ابتدا باید به کمک یک تیغ موکت‌بری و یا چاقو، با احتیاط 4 برش کوچک و با فواصل مساوی در انتهای نی ایجاد نماییم.

متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 1)متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 2)حال این قسمت‌های بریده شده را با دست تا کرده و سپس نی را بر روی فلش گوشی قرار می‌دهیم.

متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 3)متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 4)متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 5)متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 6)به کمک مقداری نوار چسب، نی را بر روی گوشی محکم کرده و در نهایت با روشن کردن چراغ قوه گوشی، از نور متمرکز شده فلش گوشی، لذت ببرید.

متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 7)متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 8)متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 9)متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 10)متمرکز کردن نور فلش گوشی (تصویر 11)حتماً نظرات خود را در مورد این بخش و سایر مطالب دیجی رو، با ما در میان بگذارید. ما همواره منتظر نظرات شما خوانندگان محترم هستیم.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها