خلاقیت کده؛ ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی!

باز هم با یک قسمت جدید از خلاقیت کده دیجی رو در خدمت شما خوانندگان محترم هستیم. آیا برای شما هم پیش آمده که بخواهید گوشی خود را بر روی زمین قرار داده و بدون اینکه دستانتان از نگهداشتن آن خسته شوند، به تماشای یک فیلم یا هر محتوای دیگری بپردازید؟ اگر این طور است حتماً می‌دانید که پیدا کردن یک تکیه‌گاه مناسب برای این وسیله که اغلب از بدنه‌ای فلزی و سیقل خورده برخوردار است، چندان هم کار ساده‌ای نیست. اما نگران نباشید زیرا در خلاقیت کده امروز قصد داریم تا روش ساخت یک پایه نگهدارنده بسیار ساده را خدمت شما آموزش دهیم تا دیگر با این مشکل برخورد نکنید. پس در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی!

برای این کار همان‌طور که از عنوان مطلب هم بر می‌آید به دو عدد چنگال پلاستیکی نیاز داریم. البته در کنار این چنگال‌ها به یک گیره لباس و همچنین دو عدد کش لاستیکی نیز نیاز خواهیم داشت.

ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 1)دسته دو چنگال را در دو طرف گیره لباس قرار دهید، به نحوی که انحنای آن‌ها به سمت داخل باشد.

ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 2)حال با استفاده از یک کش لاستیکی آن‌ها را در جای خود محکم کنید. پس از تاباندن کش به دور گیره و چنگال‌ها، آن را به قسمت دهانه گیره بکشید.

ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 3)ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 4)کش دوم را نیز به همان روش به دور گیره بتابانید و این بار آن را در قسمت دسته گیره محکم کنید.

ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 5)ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 6)با انجام کارهای فوق صاحب یک وسیله انبر مانند شده‌اید که حالت فنری داشته و پس از باز کردن، به صورت خودکار بسته می‌شود.

ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 7)ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 8)کافیست تا دهانه این انبر را باز کرده و گوشی را در داخل آن قرار دهید.

ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 9)ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 10)ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 11)خوب، به همین راحتی صاحب یک پایه بسیار محکم و قابل تنظیم شده‌اید که با استفاده از آن می‌توانید گوشی خود را در هر جایی گه دوست داشتید، مستقر کرده و به تماشای محتوای مورد نظر خود بپردازید.

ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 12)ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 13)ساخت پایه نگهدارنده گوشی با استفاده از چنگال پلاستیکی (تصویر 14)امیدواریم از خلاقیت کده امروز هم نهایت استفاده را برده باشید. حتماً نظرات خود را در مورد این بخش با ما در دیجی رو در میان بگذارید. ما همواره منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

لینک کوتاه http://bit.ly/2NrK5w6

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط