انتشار ویدیویی واقعی از گوشی انعطاف‌پذیر شیائومی [تماشا کنید]

حتماً می‌دانید که یکی از بحث برانگیزترین فناوری‌های دنیای گوشی‌های هوشمند که در سال گذشته میلادی هم شایعات و اخبار زیادی پیرامون آن منتشر شد، نمایشگرهای انعطاف‌پذیر و کاربرد آن‌ها در گوشی‌ها است. یکی از مطرح‌ترین شرکت‌هایی که گفته می‌شود در سال جاری شاهد رونمایی اولین گوشی انعطاف‌پذیرش خواهیم بود، شرکت کره‌ای سامسونگ است. اما ظاهراً رقبا نیز در این مدت بیکار نبوده‌اند و امروز در اتفاقی هیجان انگیز شاهد انتشار ویدیویی از گوشی انعطاف‌پذیر شیائومی بودیم.

در ویدیویی که امروز منتشر شده، مؤسس و رئیس شیائومی، آقای بین لین، در حال کار با یک گوشی انعطاف‌پذیر دیده می‌شود. با اینکه مشخص نیست این ویدیو با قصد قبلی و طبق برنامه منتشر شده یا به نحوی به بیرون درز کرده، اما به هر حال جزئیات خوبی را از گوشی انعطاف‌پذیر شیائومی فاش می‌کند.

ویدیوی مذکور که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید، اولین بار در شبکه اجتماعی محبوب چینی‌ها، یعنی ویبو منتشر شده و پس از آن در یوتیوب نیز ارسال شده است.

گوشی هوشمندی که در ویدیو دیده می‌شود، ظاهراً همان دستگاهی است اوایل ماه جاری میلادی در یک ویدیوی کوتاه نیز رؤیت شده بود؛ ویدیویی که evleaks@ در اکانت توییتر خود ارسال کرده بود. با توجه به ظاهر نه چندان پرداخت شده و تر و تمیز گوشی نمایش داده شده در ویدیو، به نظر می‌رسد که بین لین در حال کار با یک نمونه اولیه از این محصول بوده است. همچنین به نظر می رسد که صفحه نمایش گوشی در حال باز شده، نسبت ابعادی به صورت 3:2 داشته باشد.

آقای بین در ویدیوی مذکور در حال کار با یک برنامه تماشای ویدیو است و در همین حال با جمع کردن دو طرف تبلت آن را به یک گوشی کوچک تبدیل می‌کند. با تبدیل تبلت به گوشی، رابط کاربری نیز به نحوی تغییر می‌یابد که بتوان به راحتی با آن کار کرد. بنابراین به نظر می‌رسد، شیائومی بر روی بخش نرم افزاری گوشی انعطاف‌پذیر خود نیز توجه ویژه‌ای داشته و کار زیادی انجام داده است.

از نکات جالب توجهی که در مورد این ویدیو می‌توان اشاره کرد، روشن بودن تمام صفحه نمایش، حتی در حالت استفاده به صورت گوشی و همچنین قرار گرفتن دکمه پاور در بالای بدنه در حالت جمع شده، است.

چیزی که در این ویدیو هیچ اشاره‌ای به آن نشده، زمان عرضه گوشی انعطاف‌پذیر شیائومی به بازار است. البته همان طور که اشاره کردیم، با توجه به ظاهر بدنه گوشی، به نظر می‌رسد که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد و محصول به شکل نهایی خود در نیامده است.

نظر شما چیست؟ آیا گوشی هوشمندی مانند آنچه که در ویدیو نشان داده شده، می‌تواند در زمینه جذب مخاطب موفق عمل کند؟ آیا گوشی‌های انعطاف‌پذیر آینده صنعت موبایل را شکل خواهند داد؟ حتماً نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان دیجی رو در میان بگذارید.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها