جایگاه سوخت اختصاصی خود را در فورتنایت اداره کنید!

اپیک گیمز در آخرین به‌روزرسانی فورتنایت (Fortnite) با نام “Joyride”، مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید را به این بازی بتل رویال محبوب اضافه کرده است. در کنار چندین و چند ویژگی جدید، این به‌روزرسانی یک سری اتومبیل را برای استفاده در اختیار بازیکنان قرار داده تا به کمک آن‌ها از طوفان بازی فرار کنند. اضافه شدن این ویژگی زمینه را مهیا کرده تا بازیکنان بتوانند جایگاه سوخت اختصاصی خود را در بازی داشته باشند و به بازیکنان دیگری که سوخت تمام کرده‌اند، کمک کنند!

در حال حاضر، به‌روزرسانی جدید فورتنایت چهار وسیله نقلیه جدید را به همراه پمپ بنزین‌های مختلف اضافه کرده که در سراسر نقشه پراکنده شده‌اند. بنابراین، بازیکنان می‌توانند به همراه هم‌تیمی‌های خود در اطراف نقشه گشت و گذار کنند. البته باید توجه داشته باشید که ممکن است ماشین‌ها بنزین تمام کنند و در این مواقع چاره‌ای نیست جز اینکه به یکی از جایگاه‌های سوخت بازی مراجعه کرده و باک را دوباره پر کنید.

مدیریت جایگاه سوخت در فورتنایت

با توجه به همین اهمیت سوخت و بنزین در بازی، بسیاری از بازیکنان اقدام به اداره جایگاه‌های سوخت می‌کنند تا به سایر بازیکنان کمک کنند تا از اتومبیل سواری نهایت لذت را ببرند! اما دقیقاً نکته همینجاست که فورتنایت یک بازی بتل رویال است و رقابت، دعوا و خشونت در آن بسیار پررنگ است و اضافه شدن چنین قابلیتی باعث شده تا جو بازی تا حدودی تغییر کرده و بازیکنان در کنار رقابتی که با هم دارند، به همدیگر کمک کنند.

برای اینکه جایگاه‌های سوخت معتبرتر و شیک‌تر به نظر برسند، بازیکنان می‌توانند از ویژگی ساخت و ساز بازی استفاده کرده و سازه‌هایی مشابه با جایگاه سوخت واقعی ایجاد کنند. بنابراین بازیکنان رقیب با آوردن اتومبیل خود به این پمپ بنزین‌ها به صاحب جایگاه اعلام می‌کنند که به سوخت احتیاج دارند.

در پی اضافه شدن ویژگی سوخت‌رسانی در فورتنایت، بسیاری از بازیکنان عموماً کم سن و سال‌تر بازی به اداره جایگاه‌های سوخت روی آورده‌اند و از اینکه می‌توانند به دشمنان خود کمک کنند و البته کشته نشوند، بسیار لذت می‌برند!

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها