آی پینز

اجرای بازی Forza Motorsport 6 (ایکس باکس وان) تا هفتم شهریور رایگان شد

اینجا خبر خوبی برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان مایکروسافت و کسانی که می‌توانند درک خوبی را از بهترین بازی‌ مسابقه‌ای برای این کنسول به دست آورند. استودیو 10 اجرای بازی شبیه ساز رانندگی Forza Motosport 6 را تا تاریخ یکشنبه 7 فروردین ماه ‌ رایگان اعلام کرده است. بنابراین کاربران می‌توانند بدون خریداری این بازی، از شاهکار بازی‌های اتومبیل‌رانی بهره‌مند شوند. هرچند که این تنها یک پیش بینی است.

این پیش بینی حاکی از آن است که Forza Motorsport 6 به مدت چندین روز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که حاوی یک حساب کاربری Xbox Live Gold هستند. بنابراین اگر شما عضو این شبکه نیستید، قطعاً فورزا موتوراسپوتر 6 را نمی‌توانید به صورت رایگان تجربه کنید.

این برای عناوین پرطرفدار طبیعی است که یک هفته را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهند. این قضیه موجب می‌شود تا راه تازه‌ای برای جذابیت بخشیدن به بازی‌های مختلف کنسول‌های بازی به دست آید. این قضیه می‌تواند به گیمرها کمک کند تا قبل از پرداخت هر گونه هزینه‌های گران قیمت برای خرید بازی‌ها، در ابتدا دقایقی آن‌ها را تجربه کنید. همچنین این می‌تواند استفاده از نسخه‌های آتی بازی‌ها را نیز نسبت به نسخه فعلی بهبود ببخشد. به عنوان مثال عرضه بازی Forza Motorsport  6 به صورت رایگان و با مدتی محدود، می‌تواند کاربران را به سمت نسل آینده این بازی با نام Forza Horizon 3 که 27 سپتامبر (6 مهر) عرضه می‌شود را سوق دهد. اگر شما هم عضو Xbox Live Gold هستید به خاطر داشته باشید که این بازی جذاب را از دست ندهید.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد