خرید از ترندیول

یوتیوب فیلم‌های سینمایی را به صورت رایگان پخش خواهد کرد

در حال حاضر، شما می‌توانید فیلم‌های دیجیتالی را از طریق قسمت فیلم و تلویزیون گوگل پلی بخرید و یا اجاره کنید، و در صورت انجام این کار، این خریدها در یوتیوب‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم نشان داده می‌شوند. به نظر می‌رسد که یوتیوب قصد دارد فیلم‌های کاملی را به پلتفرم خود عرضه کند و با پخش آگهی بازرگانی در میان آن، سرمایه‌ی لازم برای انجام این کار را نیز جذب کند.

البته نباید انتظار جدیدترین فیلم‌های هالیوودی را روی این پلتفرم داشته باشید. فیلم‌هایی که تا به حال مشخص شده و روی یوتیوب به این صورت قرار گرفته‌اند شامل فیلم‌هایی مانند Rocky، The Terminator و Legally Blonde می‌شوند: فیلم‌های جذابی که برای زنده کردن خاطرات و گذران وقت مناسب هستند، اما خب قدیمی بوده و خبری از فیلم‌های جدیدتر حداقل در حال حاضر نیست.

به نظر می‌رسد که فیلم‌های فعلی فقط در ایالات متحده موجود است که البته به لطف روش‌های دسترسی متنوع موجود در کشور عزیزمان، این موضوع مشکل‌ساز نخواهد بود! با این حال این ویژگی به مناطق دیگر دنیا نیز خواهد رسید. علاوه بر این، اگر کاربر یوتیوب پریمیوم باشید، فیلم‌ها را بدون هیچ تبلیغی می‌توانید مشاهده کنید.

این حرکت کاملا منطقی می‌رسد، زیرا هم استودیو‌ها می‌توانند از فیلم‌های قدیمی خود کسب درآمد کنند، و هم یوتیوب محتوای بیشتری به کاربران خود ارائه می‌دهد. در حال حاضر این رویکرد آزمایشی بوده و فقط حدود 100 فیلم موجود است.

علاوه بر موضوعات فوق، این ویژگی یوتیوب یک فرصت دیگر هم به تهیه کنندگان فیلم ارائه می‌دهد: اکران فیلم به صورت اختصاصی روی پلتفرم یوتیوب. احتمال اینکه این اتفاق بیفتد زیاد است، اما تا آن زمان شما می‌توانید بین فیلم‌های رایگان یوتیوب گشتی بزنید و آن‌هایی که ارزش دیدن دارند را با کیفیت عالی مشاهده کنید.

منبع TechRadar
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها