با این قاب آیفون 7 شما صاحب یک ورودی استاندارد هدفون می‌شود!

یکی از مواردی که شاید بسیاری از علاقه‌مندان به آیفون‌های اپل را از خرید آیفون 7 دور می‌کند عدم حضور ورودی 3.5 میلی‌متری هدفون‌ها است. با این حال یک تیم سازنده با طراحی یک قاب قصد دارد تا این جک را به آیفون شما بازگرداند. این قاب که Fuze نام دارد در حال جمع آوری هزینه مورد نظر از طریق پیش فروش توسط وب‌سایت حمایتی Indiegogo است.

این قاب هیچ چیز عجیب و غریبی را ندارد. آن به عنوان یک قاب محافظ برای دو آیفون 7 و 7 پلاس مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در کنار این کار به ارائه جک 3.5 میلی‌متری هدفون و همچنین شارژ دیوایس شما نیز خواهد پرداخت. با توجه به اعتراض‌های گسترده کاربران به حذف این ورودی صوتی، بدون شک قاب Fuze می‌تواند طرفداران بی‌شماری از دارندگان نسل هفتم آیفون‌های اپل را به سمت خود بکشاند.

kaoazceyn3tk8dz3tuzn-0-0قاب Fuze توسط یک کابل لایتنینگ شارژ شده و تا ظرفیت 2400 میلی‌آمپر ساعت برای آیفون 7 و 3600 میلی‌آمپر ساعت برای آیفون 7 پلاس شما انرژی جدید را ارائه دهد. با توجه به ویدیوها و تصاویر انتشار یافته از این قاب تازه توسعه پیدا کرده باید گفت که فوزی یک قاب بسیار باریک به نظر می‌رسد. البته لازم به ذکر است که با وزنی معادل 2.9 اونس این کیس به وزن 4.87 اونسی آیفون 7 می‌افزاید که میزان قابل توجهی خواهد بود.

در حال حاضر کمپانی سازنده این قاب، فوزی را با قیمت 49 دلار به صورت پیش خرید در وبسایت Indiegogo قرار داده است. این کمپانی ادعا می‌کند که آغاز رسمی عرضه این قاب‌ها در تاریخ دسامبر انجام خواهد گرفت اما همواره می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بسته به محل کسب درآمد‌های این شرکت برای تولید قاب فوزی، این امر تا چندین مدت زودتر و یا دیرتر تغییر زمان دهد. در حال حاضر سایر توسعه دهندگان لوازم جانبی نظیر Morphie نیز به ارائه چنین کیس‌هایی پرداخته‌اند اما بدون شک تا به اینجای کار Fuze را باید با کیفیت‌ترین کیس ارائه دهنده ورودی 3.5 میلی‌متری مخصوص آیفون‌های جدید اپل نامید.

download

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar