تصاویر جدیدی از گوشی‌ها گوگل پیکسل حاوی رنگ طلایی منتشر شد

ما مدتی است که در خصوص دو گوشی هوشمند گوگل پیکسل و پیکسل ایکس ال صحبت می‌کنیم و در حالی که انتظار داشتیم ماه سپتامبر این دو محصول رونمایی شوند، اینک نخستین رو ماه اکتبر را سپری می‌کنیم و همچنان دو گوشی گوگل چشم به جهانیان نگشوده‌اند. هرچند که گوگل با انتشار تیزرهای مختلفی عنوان کرده که هفته آینده میزبان یک رویداد مطبوعاتی مهم خواهد بود و ما نیز انتظار رونمایی از دو گوشی هوشمند با لوگو G (گوگل) در پشت آن‌ها را خواهیم کشید.

حال برای این که علاقه‌مندان به دنیای گوشی‌های هوشمند بهتر از گذشته با این محصولات آشنا شوند، یک طراح سه بعدی رندرهای سه بعدی جدیدی را مربوط به این گوشی‌های هوشمند منتشر کرده است که ما در این رندرها شاهد رنگ جدیدی از این محصول نیز هستیم.

همانطور که رندرهای جدید این دو گوشی اندرویدی گوگل از زوایای مختلفی منتشر شده است، ما می‌توانیم توضیحات به مراتب دقیق‌تری را در خصوص طراحی بیرونی آن‌ها ارائه کنیم. بنابراین آنگونه که انتظار داشتیم دو گوشی گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال از تریم دو رنگ همچون سفید و سیاه و یا شاید آبی برخوردار باشد؛ اما نظر شما در مورد رنگ طلایی این دو محصول چیست؟ طراح این تصاویر با نام Rozetked در تازه‌ترین رندرهایی که منتشر کرده به خوبی انواع زوایای مختلف دوربین را قبل تغییر گذاشته و ما می‌توانیم چندین جهت مختلف را ببینیم.

به یاد داشته باشید آن چه که در گالری انتهای این مطلب خواهید دید تنها زاده‌ی یک هنرمند خلاق خواهد بود. بنابراین طراحی نهایی ممکن است مشابه محصولات نهایی گوگل پیکسل و پیکسل ایکس ال بوده باشه و یا در برخی مناطق نظیر قرار گیری یک لوگو G بزرگ در قسمت پشتی متفاوت باشد.

به زودی با آغاز کنفرانس خبری گوگل در هفته آینده، تمامی پرده‌های جلوی روی این محصولات کنار خواهد رفت تا رسماً خروج محصولات نکسوس و ورود گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل را به بازار گوشی‌های هوشمند جهان تبریک بگوییم.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها