نسخه ویژه گیم آف ترونز گلکسی فولد با قیمت 8,180 دلار معرفی شد!

شرکت روسی خاویار (Caviar) یکی از برندهایی که است به تولید گوشی‌های سفارشی طلایی معروف است. این برند لوکس اخیراً تصمیم گرفته تا مدلی سفارشی و ویژه از اولین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ، یعنی گلکسی فولد، را با تم سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت (Game of Thrones) طراحی کند. البته از آنجا که عرضه گلکسی فولد به واسطه برخی مشکلات به تعویق افتاده، این مدل ویژه هم فعلاً وارد بازار نشده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

سریال بازی تاج و تخت بالاخره پس از هشت فصل، چند روز قبل به اتمام رسید و این روزها که صحبت در مورد این سریال و به خصوص پایان‌بندی آن بسیار داغ است، فرصت مناسبی برای خاویار فراهم کرده تا محصول لوکس خود را معرفی کند. پانل پشتی این گوشی خاص، دارای طرح بسیار جالبی از جنس طلا است که برای دوست داران گیم آف ترونز بسیار خاطره انگیز و جذاب خواهد بود. به گفته شرکت سازنده، تنها 7 دستگاه از این گوشی منحصر به فرد تولید خواهد شد که می‌تواند به نوعی اشاره به هفت خاندان بزرگ معرفی شده در سریال نیز داشته باشد.

شرکت خاویار در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرده که فروش نسخه ویژه گیم آف ترونز گلکسی فولد، بالافاصله پس از عرضه رسمی نسخه استاندارد این گوشی توسط سامسونگ، آغاز خواهد شد.

البته از آنجا که مطمئناً همه خریداران گلکسی فولد، طرفدار سریال بازی تاج و تخت نیستند، خاویار دو مدل سفارشی دیگر از این گوشی را هم طراحی کرده که در آن‌ها از کربن، چرم و البته مقدار بیشتری طلا، استفاده شده است. نسخه ویژه گیم آف ترونز گلکسی فولد در روسیه با قیمت 499,000 روبل به فروش خواهد رسید که معادل چیزی در حدود 7,700 دلار است. مشتریان خارج از روسیه هم می‌توانند نسبت به خرید این گوشی اقدام کنند که البته باید هزینه‌ای بیشتر و برابر با 8,180 دلار بپردازند؛ هزینه‌ای که تقریباً چهار برابر بیشتر از قیمت 1,980 دلاری مدل استاندارد گلکسی فولد است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar