فلای تودی

توقف ارسال محموله‌های گلکسی نوت 7 پس از گزارش‌هایی در مورد انفجار آن

شرکت سامسونگ پس از چندین گزارش در مورد انفجار گلکسی نوت 7 هنگام شارژ شدن، ارسال محموله‌های حاوی این فبلت را به چندین اپراتور کره‌ای متوقف ساخته است. طبق گزارش خبرگزاری Yonhap کشور کره‌ی جنوبی، ارسال محموله‌های گلکسی نوت 7 در اوایل این هفته بود که در این کشور متوقف گردید.

گلکسی نوت 7 هنگام شارژ شدن منفجر شد!
انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر هنگام شارژ

گزارش‌های انفجار گلکسی نوت 7 از 24 آگوست – یعنی 5 روز پس از عرضه‌ی رسمی این دستگاه – شنیده می‌شود و اکنون به نظر می‌رسد که سامسونگ این قضیه را جدی گرفته است.

هرچند که نوت 7 تاکنون افزایش آمار فروش بسیار خوبی را در مقابل برادر خود، گلکسی اس 7، داشته است – فروش بیش از 400 هزار دستگاه از 19 آگوست تا الآن در کشور کره – اما این‌گونه به نظر می‌رسد که این فبلت 5.7 اینچی هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری نتوانسته به خوبی اس 7 عمل کند.

ما هم متأسفانه تنها می‌توانیم این مسئله را تأیید کنیم. گلکسی نوت 7 ای که در اختیار ما قرار گرفته بود تنها پس از چند روز روی ناامید کننده‌اش را نشانمان داد. مدلی که در اختیار ما بود از یک باگ نرم افزاری عجیب و غریب رنج می‌برد و دائماً با کرش کردن و رفتن به bootloop، عملاً غیر قابل استفاده می‌گردید.

در صحبتی که با خبرگزاری کره‌ای Yonhap داشتیم، این‌طور به ما گفته شد که سامسونگ تاکنون متوقف شدن ارسال محموله‌های حاوی گلکسی نوت 7 را نه رد و نه تأیید کرده است، سامسونگ تنها به این نکته تصریح داشته که «در حال بررسی این موضوع است که آیا ارسال محموله‌ها متوقف شده است یا خیر». طبق گزارش خبرگزاری Yonhap مسئولین اپراتورهای کشور کره‌ی جنوبی، یعنی اس کی (SK)، کی تی (KT) و ال جی یوپلاس (LG Uplus) تأیید کرده‌اند که ارسال گلکسی نوت 7 از اوایل این هفته متوقف شده است.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد