گلکسی نوت 9 احتمالاً یک ماه زودتر از موعد مقرر عرضه خواهد شد

گلکسی نوت 9 احتمالاً در اواخر ماه جولای (اواسط مرداد) به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. با وجود اینکه سری گلکسی اس 9 سامسونگ اخیراً توانسته به فروش یک میلیون واحدی در کشور کره جنوبی دست پیدا کند، اما این طور که گزارش شده، میزان عرضه این پرچمدارها به اندازه ای که سامسونگ انتظار داشته، نبوده است. به همین دلیل، گزارش های جدید حکایت از این دارند که سامسونگ برای جبران عقب ماندگی خود در بحث درآمدزایی، احتمالاً فبلت گلکسی نوت 9 را کمی زودتر از موعدی که پیش بینی می شد، روانه بازار خواهد کرد.

در واقع گفته شده که سامسونگ فبلت قدرتمند گلکسی نوت 9 را یک ماه زودتر از موعد همیشگی این سری، رونمایی خواهد کرد و فروش این محصول پرچمدار هم از اواسط ماه اوت (اواخر مرداد) شروع خواهد شد. این تصمیم سامسونگ می تواند میزان فروش گلکسی نوت 9 را در ابتدای عرضه افزایش داده و پیش از ورود آیفون های جدید اپل، جایگاه خود را در جدول فروش مستحکم کند. انتظار می رود که اپل نیز گوشی های هوشمند جدید خود را در ماه سپتامبر عرضه کند. در واقع جلو کشیدن زمان عرضه گلکسی نوت 9 با شایعات گذشته پیرامون برنامه سامسونگ برای پرچمدارهای آینده خود تا حدود زیادی همخوانی دارد.

پیش از این گزارش هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه شرکت کره ای سامسونگ قصد دارد، پرچمدار سال آینده خود یعنی گلکسی اس 10 را در ماه ژانویه سال 2019 عرضه کند تا در ادامه سال بتواند فروش خوبی را تجربه کند. البته این احتمال نیز وجود دارد که یک ماه پس از عرضه پرچمدار ویژه دهمین سالگرد سری گلکسی اس، این محصول تحت تأثیر معرفی یک پرچمدار دیگر از سامسونگ قرار بگیرد. گفته شده که رونمایی دوم سامسونگ در سال 2019، در ماه فوریه و احتمالاً در کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2019) خواهد بود و این شرکت کره ای بالاخره اولین گوشی انعطاف پذیر خود را معرفی خواهد کرد. با اینکه هنوز مشخص نیست این محصول نوآورانه دقیقاً چه زمانی وارد بازار خواهد شد، اما منحصر به فرد بودن آن مطمئناً می تواند بر فروش گلکسی نوت 10 تأثیر منفی بگذارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها