احتمال عرضه گلکسی نوت 9 با 8 گیگ رم و 512 گیگ حافظه داخلی!

همان طور که حتماً می‌دانید، سامسونگ در آینده‌ای نزدیک از پرچمدار جدید خود به نام گلکسی نوت 9 رونمایی خواهد کرد. این فبلت جدید که قرار است قدرتمندترین گوشی هوشمند سامسونگ تا به امروز باشد، از همین حالا طرفداران زیادی پیدا کرده و کاربران بسیاری بی‌صبرانه منتظر رونمایی و عرضه آن هستند.

پیش از این شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد گلکسی نوت 9 منتشر شده اما امروز شاهد انتشار گزارشی جدید هستیم که تاکنون هیچ صحبتی در خصوص آن مطرح نشده بود. قضیه از این قرار است که ظاهراً گلکسی نوت 9 علاوه بر مدل‌هایی که پیش از این به آن‌ها اشاره شده بود، در یک مدل بسیار پیشرفته‌تر با 8 گیگابایت حافظه رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی نیز روانه بازار شود. این اطلاعات جدید توسط شخصی با نام مستعار Ice Universe منتشر شده که پیش از این نیز سابقه بسیار خوبی در فاش کردن اطلاعات گوشی‌های معرفی نشده سامسونگ داشته است.

البته منبع مورد اشاره به این سؤال پاسخ نداده است که آیا مدل مذکور محدود به منطقه‌ای خاص خواهد بود یا به صورت جهانی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت؟ شایعاتی که پیش از این در مورد گلکسی نوت 9 منتشر شده‌اند، حکایت از این دارند که پرچمدار جدید سامسونگ مجهز به 6 گیگابایت حافظه رم بوده و فضای ذخیره سازی آن هم از بین مدل‌های 64، 128 و 256 گیگابایتی قابل انتخاب خواهد بود. در واقع این تنوع حافظه داخلی دقیقاً مشابه با مدل‌هایی است که سال گذشته برای گلکسی نوت 8 در نظر گرفته شده بود.

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.