گلکسی S10 با قابلیت 5G و حافظه پرظرفیت به بازار می‌آید

هرچه به تاریخ بیستم فوریه نزدیک‌تر می‌شویم بیشتر مشخص می‌شود که حداقل یکی از گوشی‌های سری گلکسی S10 از برند سامسونگ قرار است یک گوشی برتر و لوکس باشد و نه یک محصول برای بازار انبوه. خبرها حاکی از آن دارد که گوشی گلکسی S10 با قابلیت 5G به زودی در بازار آمریکا و کشورهای دیگر ارائه خواهد شد.

البته ارائه یک گوشی با قابلیت 5G زمانی معنا خواهد داشت که کشورهای بازار مصرف، تکنولوژی 5G را در اختیار کاربران سیستم‌های مخابراتی قرار دهند. اما از آن‌جایی که بسیاری از کشورها هنوز از این تکنولوژی بهره‌مند نیستند دسترسی به گوشی گلکسی S10 با قابلیت 5G نیز محدود خواهد بود.

ویژگی‌های گلکسی S10 با قابلیت 5G

با این وجود خبر می‌رسد که قیمت گوشی جدید بسیار گران است و این قیمت بالا تنها به دلیل قابلیت 5G نیست. به طور مثال به گزارش SamMobile  حافظه داخلی این گوشی از 256 گیگابایت آغاز می‌شود و ظرفیت‌های بالاتری را شامل می‌شود. این گوشی که با نام Galaxy S10 X هم شناخته می‌شود یک گوشی بسیار بزرگ با صفحه 6.7 اینچی است که چهار دوربین در قسمت پشت آن قرار گرفته است و باتری آن ظرفیتی برابر با 5000 میلی آمپر دارد. این طور که به نظر می‌رسد همه چیز در گوشی گلکسی S10 در حد نهایت خود قرار گرفته و به همین دلیل است که قیمت آن بسیار بالا تعیین شده است.

البته سامسونگ اولین شرکتی نیست که ارائه یک گوشی هوشمند با قابلیت 5G را در سال جاری تایید کرده است و کمپانی‌های دیگر نیز تولید این گوشی‌ها را در دستور کار خود قرار داده‌اند. همچنین شرکت‌های ارتباطی بزرگ آمریکا در تبلیغات جدید خود از ارائه خدمات 5G به مشتریان خبر می‌دهند اما تا زمانی که تکنولوژی 5G به یک استاندارد رایج تبدیل نشود گوشی‌های دارای این قابلیت هم محصولی لوکس و دور از دسترس برای عموم خواهند بود.

منبع PhoneArena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar