ال‌ جی جی 8 در MWC 2019 معرفی خواهد شد؟

در حال نزدیک شدن به یکی از جذاب‌ترین رویدادهای تکنولوژی در زمینه تلفن‌های هوشمند، یعنی کنگره جهانی موبایل (MWC) هستیم. با وجود این که این اواخر، بسیاری از شرکت‌های سازنده تلفن هوشمند، معرفی محصولات خود را به زمان دیگر و خارج از این همایش موکول کرد‌ه‌اند اما MWC 2019، همچنان مملو از پرچم‌دارهای جدید و در شرف انتشار است که بی صبرانه منتظر معرفی آن‌ها هستیم. این رویداد قرار است در 6 اسفند سال جاری برگزار شود و انتظار حضور نام‌های بزرگی مانند سامسونگ و سونی را در آن داریم، اما گویا ال‌جی نیز به فهرست معرفی‌کنندگان گوشی پرچم‌دار این مراسم اضافه شده است در حالی که هنوز، یک سال از معرفی نسل قبلی تلفن هوشمند پرچم‌دار خود، یعنی «ال‌جی جی 7»، نگذشته است، گویا قرار است شاهد معرفی و عرضه گوشی پرچم‌دار ال‌جی جی 8 تا قبل از سالگرد عرضه نسخه قبلی خود باشیم.

معرفی و عرضه زودهنگام ال‌ جی جی 8

اوایل این سال، ال جی با کمی تامل و پس از پایین کشیدن تب معرفی تلفن محبوب «گلکسی اس 9»، اقدام به معرفی و عرضه تلفن هوشمند پرچم‌دار خود در ابتدای تابستان 97 کرد و با توجه به این که زمان زیادی از عرضه این دستگاه نگذشته، این تصور وجود داشت که شاهد معرفی محصول پرچم‌دار بعدی ال جی در نزدیکی‌های تابستان 98 خورشیدی باشیم اما گویا این شرکت‌ کره‌ای بالاخره آماده شده است تا محصول خود را برای رقابت همزمان با دیگر مدل‌های غول‌های تلفن‌ همراه، معرفی کند. گزارش‌های غیر رسمی بدست آمده که خبر از احتمال بازگشت ال‌جی به سنت دیرین خود مبنی بر معرفی تلفن پرچم‌دار این شرکت در مراسم سالانه کنگره جهانی موبایل، می‌دهد. گرچه، همچنان هیچ نشانه‌ای از احتمال معرفی LG G8 در مراسم MWC 2019، دیده نشده است اما منابع آگاهی، نوید حضور ال‌جی با یک پرچم‌دار جدید را در یک از بزرگترین تجمع‌های زمینه فناوری می‌دهند.

یک منبع کره‌ای با نام “ETNews”، خبر از برگزاری یک رویداد از سوی ال جی در تاریخ 5 اسفند سال جاری داده است که احتمال می‌رود در این مراسم، شاهد معرفی رسمی گوشی LG G8 ThinQ باشیم. اگر این گزارش صحت داشته باشد و ال‌جی، درست پیش از شروع MWC این سال، اقدام به معرفی جی 8 کند، در این صورت می‌توان پیش‌بینی کرد که در ادامه، شاهد امکان دسترسی متخصصان فناوری و خبرگزاری‌ها به نمونه آزمایشی آن باشیم.

با وجود نزدیک بودن تاریخ ذکر شده در این گزارش، اما اطلاعات کمی از گوشی ال‌جی جی 8 بدست آمده است، که تاکنون در دیجی‌رو به پوشش تمامی اخبار و اطلاعات گوشی ال‌جی جی 8، پرداخته‌ایم.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar