تصاویر جدید گلکسی اس 10 لایت نشان از حاشیه‌های بسیار باریک آن دارند

با اینکه گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس ویترین سامسونگ برای ارائه آخرین دستاوردها و فناوری‌های این شرکت خواهد بود اما در این بین انتظار می‌رود مدل گلکسی اس 10 لایت به واسطه مشخصات و قیمت پایین‌تری که خواهد داشت، پرفروش‌تر از بقیه مدل‌ها باشد. تاکنون جزئیات کمی از این گوشی هوشمند به بیرون درز کرده اما بر اساس آخرین اطلاعات به نظر می‌رسد با وجود عدم بهره‌مندی از صفحه نمایش خمیده، نمایشگر این گوشی همچنان از جذابیت بالایی برخوردار خواهد بود.

Galaxy S10 Lite protective film 512x600 - تصاویر جدید گلکسی اس 10 لایت نشان از حاشیه‌های بسیار باریک آن دارندبه تازگی تصویری از شیشه محافظ گلکسی اس 10 لایت منتشر شده که طراحی صفحه نمایش آن را تاحدودی مشخص می‌کند. با توجه به این تصویر می‌توان گفت ارزان‌ترین مدل از پرچمدارهای آتی سامسونگ دارای کمترین حاشیه در اطراف صفحه نمایش خود خواهد بود. علاوه بر اینکه وجود چنین حاشیه‌های باریکی در بین گوشی‌های مقرون به صرفه کاملاً منحصر به فرد می‌باشد، می‌تواند باعث برتری آن در برابر رقیب جدی خود یعنی آیفون 10 آر اپل نیز شود. آیفون 10 آر در مقایسه با آنچه که در تصویر اخیر می‌بینیم، از حاشیه‌های ضخیم‌تری در اطراف نمایشگر LCD خود برخوردار است.

گفته می‌شود که گلکسی اس 10 لایت نیز مانند مدل‌های استاندارد و پلاس این گوشی، از صفحه نمایش سوپر امولد برخوردار بوده و از همان رزولوشن +Quad-HD استفاده خواهد کرد. البته با این تفاوت که به جای استفاده از نسبت ابعاد 19:9، مدل لایت با پیروی از سری گلکسی اس 9 دارای نسبت ابعاد 18.5:9 خواهد بود.

به غیر از این جزئیات سخت افزاری کوچک، از دیگر تفاوت‌های بین مدل لایت با مدل‌های پیشرفته‌تر گلکسی اس 10 می‌توان به وجود تنها دو لنز دوربین در پشت بدنه (گلکسی اس 10 شامل سه لنز و گلکسی اس 10 پلاس شامل چهار لنز خواهد بود) و همچنین فضای ذخیره سازی 64 گیگابایتی به جای 128 گیگابایت، اشاره کرد. در مجموع به نظر می‌رسد به جز این موارد، در سایر بخش تفاوت خاصی بین مدل لایت و سایر مدل‌ها وجود نخواهد داشت.

در محتمل‌ترین حالت انتظار می‌رود گلکسی اس 10 لایت در کنار گلکسی اس 10 استاندارد و پلاس، در ماه فوریه 208 و در کنگره جهانی موبایل بارسلون رسماً معرفی شود. فروش رسمی این گوشی‌ها نیز احتمالاً با فاصله یک ماهه از زمان معرفی شروع خواهد شد.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.