تصویری رندر شده از گلکسی اس 10 با دوربین سلفی زیر نمایشگر!

کم کم به انتهای سال 2018 نزدیک می‌شویم و این یعنی زمان زیادی تا رونمایی از پرچمدار جدید سامسونگ به نام گلکسی اس 10 باقی نمانده است. سری گلکسی اس بدون تردید مهم‌ترین خط تولید گوشی‌های اندرویدی است و انتظار می‌رود مدل جدید این سری در اوایل سال 2019 (احتمالا قبل از نمایشگاه MWC در فوریه 2019) رسماً معرفی شود. با توجه به همین موضوع و نزدیک شدن به زمان رونمایی گلکسی S10 هیچ جای تعجبی ندارد که روز به روز بر حجم شایعات و اطلاعات فاش شده از آن افزوده شود.

برخی از شایعات اخیر حکایت از این دارند که گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس احتمالاً از یک سبک طراحی جدید با نسبت بسیار بالای صفحه نمایش به بدنه استفاده خواهد کرد و همچنین موقعیت دوربین سلفی نیز دچار تغییراتی شده و به شکلی منحصر به فرد خواهد بود. ظاهراً سامسونگ به جای استفاده از بریدگی در بالای نمایشگر، در اقدامی خلاقانه دوربین سلفی را در زیر صفحه نمایش، البته به شکلی آشکار و قابل دید، تعبیه کرده است. اگر چنین خبری صحت داشته باشد باید گفت با عرضه گلکسی اس 10 صنعت گوشی‌های هوشمند یک گام دیگر به طرح گوشی تمام صفحه به معنای واقعی کلمه، نزدیکتر خواهد شد.

تصویر رندر شده گلکسی اس 10 طراحی شده توسط بن گسکین

در حالی که این نوع طراحی موقعیت دوربین سلفی هنوز در حد شایعه بوده و به صورت رسمی تأیید نشده، اما هنرمندان و طراحان گرافیکی دست به کار شده‌اند و با طراحی تصاویر رندر شده‌ای ما را با آنچه که ممکن است سامسونگ در گلکسی اس 10 ارائه خواهد کرد، آشنا کرده‌اند. در تازه‌ترین مورد یکی از طراحان مطرح به نام بن گسکین (Ben Geskin) تصویری رندر شده از گلکسی اس 10 منتشر کرده که تقریباً هیچ حاشیه‌ای در اطراف نمایشگر آن دیده نمی‌شود و در قسمت فوقانی هم می‌توان دوربین سلفی تعبیه شده در زیر نمایشگر را مشاهده کرد. البته همان طور که اشاره کردیم این تصاویر به هیچ وجه جنبه رسمی و تأیید شده ندارند و تنها بر مبنای اطلاعات و شایعاتی که تاکنون مطرح شده، تولید شده‌اند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها