بلیط هواپیما فلای تودی

از گور برخواسته! گلکسی اس 21 اف ای عرضه خواهد شد

ظاهراً شایعات در خصوص لغو عرضه گلکسی اس 21 اف ای (Galaxy S21 FE 5G) اغراق شده بودند و این گوشی به همراه سری اس 22 در اواخر دسامبر 2021 یا ژانویه 2022 عرضه خواهد شد. این موضوع را یکی از افشاگران مطرح دنیای موبایل، Ice Universe گفته و افشاگری دیگر هم خبر داده سامسونگ مراحل آماده‌سازی پیش از عرضه را شروع کرده و گلکسی اس 21 اف ای قطعاً رونمایی خواهد شد.

حتماً خبر دارید که سامسونگ نام گلکسی اس 21 اف ای را از صفحات پشتیبانی خود حذف کرده است. در این مورد هنوز هیچ تغییر خاصی رخ نداده و همچنان نام گوشی در بخش پشتیبانی سامسونگ به چشم نمی‌خورد، اما وب‌سایت شعبه انگلستان این شرکت آگهی کرده که با خرید اس 21 اف ای یک هدیه غافل‌گیر کننده به خریداران خواهد داد. در هلند هم کسانی که این گوشی را تهیه کنند، اکانت 4 ماهه پریمیوم یوتیوب را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

سامسونگ گلکسی اس 21 اف ای
تصویر رندر شده غیر رسمی از گلکسی اس 21 اف ای

با این اوصاف، به نظر می‌رسد مدل جدید Fan Edition از گور برخواسته و آماده عرضه شده است! هر چند که سامسونگ هرگز چیزی در مورد لغو آن نگفته بود. اما هنوز این سؤال مطرح است که چرا سامسونگ قصد دارد این گوشی پرطرفدار را به همراه سری اس 22 رونمایی کرده و به نوعی آن را زیر سایه پرچمدارهای خود ببرد؟!

در پاسخ به سؤال فوق باید گفت شاید شرایط آن طور که فکر می‌کنیم نباشد! در واقع، اگر خبری که امروز منتشر شده درست باشد، عرضه سری گلکسی اس 22 با تأخیر مواجه شده و به اواخر ماه فوریه و کنگره جهانی موبایل 2022 موکول شده است. بنابراین، گلکسی اس 21 اف ای تا پیش از ورود پرچمدارهای جدید سامسونگ، یک ماه فرصت خواهد داشت تا فروش کرده و خود را از زیر سایه گوشی‌های نسل بعد بیرون بکشد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها