بروز مشکل جدی در گلکسی اس 7 و اس 7 اج در پی به‌روزرسانی اندروید اوریو

توقف عرضه به‌روزرسانی اندروید اوریو عبارتی است که در چند وقت اخیر در مورد گوشی‌های مختلف سامسونگ تکرار شده است و این بار هم نوبت به گلکسی اس 7 و اس 7 اج رسیده تا در پی انجام به‌روزرسانی به مشکل برخورد کنند. به‌روزرسانی اندروید اوریو برای این گوشی‌های هوشمند چند هفته قبل عرضه شده بود اما در پی مشکلاتی که از جانب کاربران گزارش شد، انتشار آن فعلاً متوقف شده است.

مسئولان سامسونگ در این باره گفته‌اند:

در پی گزارش‌های محدودی که در رابطه با ریبوت شدن غیر منتظره گوشی گلکسی اس 7 پس از انجام به‌روزرسانی اندروید اوریو به دست ما رسیده، موقتاً عرضه این به‌روزرسانی را متوقف کرده‌ایم. ما در حال بررسی موضوع هستیم تا مطمئن شویم مشکلات به وجود آمده به این گوشی‌ها جدی نیست و پس از آن عرضه به‌روزرسانی می‌تواند دوباره و در سریع‌ترین زمان ممکن ادامه پیدا کند.

اگر شما هم از دارندگان گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس 7 اج هستید و پس از انجام به‌روزرسانی اندروید اوریو با ریبوت شدن ناگهانی گوشی مواجه شده‌اید، بهتر است به نمایندگی‌های مجاز سامسونگ مراجعه کنید. این طور که به نظر می‌رسد، برطرف کردن این مشکل مستلزم برگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه است و به همین دلیل تمام اطلاعات داخل گوشی از بین خواهد رفت و نمایندگی‌های مجاز سامسونگ می‌توانند در تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی به شما کمک کنند.

البته ظاهراً برخلاف انتظار سامسونگ مشکل ریبوت شدن سیستم در گلکسی اس 7 و اس 7 اج تاحدودی جدی است و حتی برخی کاربران انجمن اینترنتی سامسونگ  خبر از ریبوت شدن گوشی در حین انجام به‌روزرسانی داده‌اند که در نهایت باعث از کار افتادن آن شده و دیگر به هیچ وجه امکان روشن کردن گوشی وجود ندارد. در این موارد نیز نیاز به بازنشانی تنظیمات کارخانه وجود دارد و حتی تهیه نسخه پشتیبان هم به این راحتی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها