گلکسی اس 7 اج بسته ی امنیتی ماه دسامبر را دریافت خواهد کرد

آپدیت‌های اندرویدی همیشه کاربران اندروید را خوش حال می‌کنند. این آپدیت‌ها ممکن است تغییرات کوچکی در ظاهر و یا عملکرد را به دنبال داشته باشند ولی یکی از مهمترین ویژگی‌های آن‌ها بالا بردن سطح امنیت دستگاه‌ها و برطرف کردن مشکلات امنیتی می‌باشد. گوگل برای دستگاه‌های نکسوس و پیکسل خود اندروید نوقا 7.1.1 را ارائه کرده و به همراه آن بسته‌ی امنیتی ماه دسامبر را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. سامسونگ نیز اعلام کرده که قرار است اندروید 7.1.1 را برای گلکسی های اس 7 و اس 7 آج ارائه کند و همنیطور بسته‌ی امنیتی ماه دسامبر را نیز در اختیار کابران خود قرار خواهد داد.

سامسونگ با اعلام این خبر به لیست گوشی‌هایی وارد شد که در زمینه‌ی دریافت این نوع آپدیت‌های امنیتی اولین هستند، مانند نکسوس های شگفت انگیز گوگل.

نباید از این آپدیت تغییرات ظاهری انتظار داشت و تنها مختص به بخش امنیت گوشی می‌شود و طبق برنامه اول برای گوشی‌های گلکسی اس 7 آج در استرالیا و سپس طی یک هفته برای دیگر کشورها ارائه خواهد شد. در چند روز آینده در بخش نوتیفیکیشن های خود گزینه‌ی آپدیت را مشاهده خواهید کرد و در غیر این صورت به بخش تنطیمات رفته و سپس بر روی گزینه‌ی about phone کلیک کرده و software update را لمس کنید.

یکی از بزرگترین ایراداتی که برای گوشی‌های اندرویدی می‌گرفتند کمبود امنیت و به‌روزرسانی‌ها بود که گوگل با همکاری دیگر کمپانی‌ها سعی دارد تا این مشکل را کاملاً حل نماید. در آینده‌ای نه چندان دور رقابت در بخش نرمافزاری گوشی‌های موبایل از بخش سخت افزاری پیشی خواهد گرفت.

گلکسی اس 7 اج بسته ی امنیتی ماه دسامبر را دریافت خواهد کرد

نظر شما درباره ی این آپدیت ها چیست؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.