اضافه شدن رنگ جدید به خط تولید آیفون

طرفداران اپل می توانند خوشحال باشند، احتمالا رنگ جدیدی به خط تولید آیفون اضافه خواهد شد.

بنابر اخبار منتشره از خبرگزاری ژاپنی ماکوتاکارا که یکی از منابع قابل اعتماد در زمینه ی اخبار کمپانی اپل است (اولین سایتی که خبر حذف جک های هدفون را منتشر کرد متعلق به این خبرگزاری بود)، گوشی های آیفون 7 در سال 2017 با رنگ قرمز نیز عرضه خواهند شد.

همچنین در ادامه این گزارش ادعا شده که نسخه های جدید آیفون 7 و آیفون 7پلاس به نام های iPhone 7S و iPhone 7S Plus در سال 2017 عرضه خواهند شد. این خبر را یکی از تامین کنندگان قطعه تایوانی که با اپل همکاری می کند به این سایت اعلام کرده.

البته طبق این گزارش مدل های 7اس و 7اس پلاس طراحی یکسانی با مدل های قبلی دارند و مهم ترین تغییری که در آنها اتفاق افتاده استفاده از پردازنده ی جدید اپل به نام A11 است. همچنین خبری از شارژر بدون سیم و شاسی شیشه ای در این گوشی ها نخواهد بود.

آیفون 7 با قاب قرمز
آیفون 7 با قاب قرمز

این خبر در حالی منتشر می شود که در شایعات قبلی گفته شده بود که گوشی های جدید آیفون با صفحه نمایش OLED خمیده و شارژر بدون سیم معرفی خواهند شد.

اما شاید قابل اعتماد ترین اطلاعاتی که در این گزارش وجود دارد مربوط به رنگ جدید گوشی های آیفون باشد. در حال حاضر خریداران می توانند از بین رنگ های جت‌بلک، سیاه، رزگلد و طلایی انتخاب خود را انجام دهند. اما بنابر اطلاعات جدید از سال آینده رنگ قرمز نیز به این انتخاب ها اضافه خواهد شد.

در صورتی که آیفون هایی با این رنگ به طور عمومی به فروش گذاشته شوند احتمالا اپل برای مدل های تولید محدود خود که در حال حاضر به رنگ قرمز ارائه می شوند برنامه های جدید خواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Mashable
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها