درز تصاویری از قاب پشتی و رنگ‌های مختلف Galaxy S8 سامسونگ

گلکسی اس 8 سامسونگ

پیش از این مینگ چی کو (Ming-Chi Kuo) که یک تحلیلگر معتبر در موسسه امنیتی کی جی آی (KGI Securities) است، خبر داده بود که شاسی شیشه‌ای گوشی‌های گلکسی اس 8 ( Samsung Galaxy S8 ) در هفت رنگ متفاوت (طلایی، نقره‌ای، مشکی روشن، مشکی مات، آبی، ارغوانی روشن و صورتی) عرضه خواهد شد. حال امروز نیز تصاویری توسط یکی از منابع چینی منتشر شده که 6 رنگ از 7 رنگ گفته شده (تنها رنگ مشکی مات در این تصاویر مشخص نیست) برای Galaxy S8 را نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که این گوشی‌ها با تصاویر و رندرهایی که پیش از این از گوشی گلکسی اس 8 منتشر شده همخوانی دارد. همچنین این منبع چینی تصویری از قاب پشتی گوشی نیز منتشر کرده است.

در صورتی که این تصاویر معتبر باشند، همانطور که انتظار می‌رفت اسکنر اثرانگشت به کناره دوربین، و نشان تجاری سامسونگ به پشت گوشی منتقل شده است. به عقیده سامسونگ کاربران هنگامی که گوشی را در دست می‌گیرند انگشت اشاره‌ی خود را دقیقا در همین محل قرار می‌دهند.

گلکسی اس 8 سامسونگبه علاوه حالت بیضی شکل اسکنر باعث شده تا فضای کمتری از گوشی اشغال شود، این در حالی است که حسگرهای مستطیلی فضای غیرقابل استفاده زیادی را به خود اختصاص می‌دادند. تنها دو هفته تا معرفی رسمی گوشی‌های Galaxy S8 در تاریخ 29 مارس باقی مانده است و احتمالا باید تا آن زمان برای بررسی صحت تصاویر منتشر شده منتظر بمانیم.

گلکسی اس 8 سامسونگ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید