فاش شدن سبک طراحی گلکسی اس 9 در برنامه Soundcamp سامسونگ!

سال 2017 برای فاش کنندگان اطلاعات گوشی‌های هوشمند، سال بسیار خوبی بود! در این سال، گوشی‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس قبل از معرفی رسمی آن‌ها توسط سامسونگ، تقریباً به طور کامل لو رفتند و پس از آن هم شاهد فاش شدن جزئیات مربوط به گلکسی نوت 8، گوگل پیکسل 2 و همچنین آیفون ایکس اپل بودیم. اما نکته جالب اینجاست که سال 2017 هنوز به پایان نرسیده و این موفقیت‌ها همچنان ادامه دارند! در چند وقت اخیر اطلاعات بسیار خوبی در مورد پرچمدارهای سال آینده سامسونگ، یعنی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس، منتشر شده و این در حالی است که هنوز دو تا سه ماه تا زمان رونمایی رسمی آن‌ها باقی مانده است.

به تازگی سبک طراحی گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس بار دیگر لو رفته و نکته عجیب ماجرا اینجاست که این بار خود سامسونگ باعث این کار بوده است! البته چنین اتفاقی در دنیای گوشی‌های هوشمند تازگی ندارد و به عنوان مثال پیش از این در مورد آیفون ایکس اپل هم شرکت سازنده به صورت ناخواسته و از طریق انتشار فرم‌ویر HomePod طراحی ظاهری گوشی را فاش کرده بود.

موضوع از این قرار است که به تازگی کشف جدیدی در مورد گوشی آینده سامسونگ در انجمن اینترنتی XDA ارائه شده که مربوط به نرم افزار ساخت موسیقی سامسونگ با نام Soundcamp می‌باشد. این برنامه اخیراً با یک سری تصاویر جدید به روزرسانی شده که آن را در حال اجرا بر روی گوشی هوشمندی مشابه با گلکسی اس 8، البته با حاشیه بسیار باریک‌تری در پایین صفحه نمایش، نشان می‌دهند. این مسئله کاملاً با شایعات پیشین در مورد سبک طراحی گلکسی اس 9 همخوانی دارد و با توجه به اینکه خود سامسونگ منبع تصاویر اخیر بوده، شک و شبهه زیادی در مورد جلوه ظاهری پرچمدار آینده این شرکت باقی نمی‌ماند.

اما آیا امکان دارد سامسونگ به این وسیله بخواهد با طرفداران دو آتشه خود شوخی کند؟ با اینکه چنین نطری نیز مطرح شده اما احتمال آن بسیار کم است. همچنین بعضی بر این باورند که تصاویر اخیر تنها طراحی‌هایی عمومی از گوشی‌های پرچمدار سامسونگ بوده و صرفاً برای نشان دادن قابلیت‌های Soundcamp از آن‌ها استفاده شده است. در این حالت نیز این سؤال مطرح می‌شود که چرا سامسونگ به سراغ استفاده از طرح‌های ظاهری گلکسی اس 8 و نوت 8 که اتفاقاً تقارن خوبی نیز در حاشیه‌های بالا و پایین صفحه نمایش دارند، نرفته و چنین طرح مشکوکی را مورد استفاده قرار داده است. البته با توجه به اینکه سامسونگ در مورد پرچمدارهای سال 2017 خود هم اقدام تقریباً مشابهی را انجام داده و پیش از معرفی رسمی آن‌ها، طرح کلی حاشیه‌های اطراف نمایشگر را فاش کرده بود، حتی می‌توان این کار را نوعی تکنیک بازاریابی نیز قلمداد کرد. تکنیکی که این بار هم در مورد گلکسی اس 9 و به واسطه برنامه Soundcamp مورد استفاده قرار کرفته است.

لینک کوتاه http://bit.ly/2DiZytD
منبع phonearena

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط