فلای تودی

تاریخ عرضه Gears 5 برای ایکس باکس وان اعلام شد

مایکروسافت قول داده بود در نمایشگاه E3 2019 حضور فعالی داشته و بازی های بزرگی معرفی کند که البته تاحدودی زیادی به این گفته خود عمل کرد و عناوینی همچون شبیه‌ساز پرواز (Flight Simulator) و سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) را به نمایش گذاشت. این شرکت بزرگ همچنین وعده داده بود که اطلاعات جدیدی از Gears 5 منتشر کرده و بالاخره تاریخ عرضه آن را تعیین خواهد کرد. خوشبختانه این وعده نیز صبح امروز عملی شد و اعلام گردید که بازی مذکور در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور) برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین کسانی که عضو ایکس باکس گیم پس آلتیمیت باشند، می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای چهار روز زودتر بازی را تجربه کنند.

تاریخ عرضه Gears 5 برای ایکس باکس وان اعلام شد

متأسفانه در E3 2019 هم هیچ نمایشی از گیم پلی بازی ارائه نشد و تنها شاهد پخش یک تریلر از پیش رندر شده بودیم که مود جدید بخش چند نفره را نشان می‌داد. این مود جدید Escape نام دارد و اساس آن دوام آوردن در برابر سیل دشمنان بازی است. در این حالت جدید، سه بازیکن می توانند به صورت همزمان وارد بازی شده و در برابر هجوم بی امان دشمنان مقاومت کنند.

سری بازی‌های Gears در چند سال گذشته همواره یکی از ارکان اصلی کنفرانس‌های خبری مایکروسافت در E3 بوده‌اند و امسال هم این سنت حفظ شد. و البته نباید فراموش کرد که مایکروسافت امسال توجه ویژه ای به سرویس گیم پس داشت و خبر عرضه زودهنگام Gears 5 در این سرویس با هدف جذب هر چه بیشتر گیمرهای به خرید اشتراک آن بوده است. سرویسی که عرضه آن برای رایانه‌های شخصی نیز تأیید شده و به زودی بازی های انحصاری و جدید مایکروسافت بلافاصله پس از عرضه بر روی این پلتفرم نیز قابل بازی خواهد بود.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها