Elden Ring معرفی شد؛ ترکیبی از دارک سولز و بازی تاج و تخت

اگر از دوست داران سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) باشید، حتماً با نام خالق اصلی داستان آن یعنی جرج آر. آر. مارتین (George RR Martin) آشنایی دارید. چند وقت پیش خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه آقای مارتین با یکی از سازندگان مطرح بازی وارد همکاری شده و قصد دارد ساخت بازی ویدیویی را هم امتحان کند. قبل از برگزاری نمایشگاه E3 2019 مشخص شد که استودیوی مورد اشاره، فرام سافت ویر، خالق سری دارک سولز است که اتفاقاً این سری از بازی‌ها بی‌شباهت به حال و هوای بازی تاج و تخت نیست. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

همان طور که گفتیم خبر همکاری جرج آر. آر. مارتین و فرام سافت ویر پیش از این لو رفته بود، اما با این حال در نمایشگاه E3 2019 به صورت رسمی این موضوع تأیید شد و البته عنوانی که قرار است ساخته شود با نام Elden Ring معرفی گردید. این بازی را می‌توان حاصل همکاری دو تن از بزرگ‌ترین سازندگان دنیاهای فانتزی در حوزه سرگرمی‌های ویدیویی، یعنی هیدتاکا میازاکی (خالق دارک سولز) و جرج آر. آر. مارتین دانست و مطمئناً دیدن نتیجه ترکیب دیدگاه این دو شخص بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

هنوز جزئیات زیادی از بازی Elden Ring ارائه نشده، اما با توجه به پیش زمینه‌ای که از کارهای فرام سافت ویر و شخص میازاکی داریم، به احتمال زیاد با یک بازی جهان باز با حال و هواوی حماسی روبرو خواهیم بود. تریلری که در E3 2019 نمایش داده شد، فضای حماسی و افسانه‌ای بازی را به خوبی نشان می‌دهد و می‌توان از همین حالا منتظر یکی از بهترین داستان سرایی‌ها در دنیای بازی‌های ویدیویی بود. در مجموع با اینکه هنوز هیچ ایده‌ای در رابطه یگم پلی و ژانر بازی وجود ندارد، اما بی‌صبرانه منتظر نمایش‌های بعدی آن هستیم. شایان ذکر است که این بازی هنوز هیچ تاریخ عرضه‌ای ندارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar