Gears of War: Ultimate Edition برای PC نیز منتشر خواهد شد

مایکروسافت در نمایشگاه E3 امسال از عرضه نسخه بازسازی شده قسمت اول از سری بازی های فوق العاده محبوب Gears of War با نام Gears of War: Ultimate Edition خبر داد. این سری بازی ها همواره یک عنوان اختصاصی برای کنسول های مایکروسافت بوده اند و تنها قسمت اول آن در سال 2007 برای PC نیز منتشر گردید. حال به نظر می رسد بازسازی قسمت اول این بازی نیز برای PC عرضه خواهد شد.

نسخه Xbox One این بازی قرار است در تاریخ 25 اوت (3 شهریور) سال جاری منتشر شود. در مورد نسخه PC این بازی نیز با اینکه شایعات مختلفی پیرامون وجود این نسخه شکل گرفته بود ولی در هیچ منبعی به تاریخ انتشار آن اشاره نشده بود، اما با این حال بسیاری گمان داشتند که نسخه PC آن همزمان با نسخه Xbox One راهی بازار شود.

اما متاسفانه این حدس و گمان ها واقعیت نداشته اند. آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس بخش Xbox مایکروسافت، اعلام کرده است که بازی Gears of War: Ultimate Edition برای مدت زمان معینی در انحصار کنسول Xbox One خواهد بود و پس از آن برای PC نیز روانه بازار خواهد شد. وی گفته است:

Gears بر روی ویندوز 10 پس از نسخه Xbox One عرضه خواهد شد.

Gears of War Gameplay

با وجود این سخنان آقای فیل اسپنسر، وی هیچ اشاره ای به مدت زمان انحصاری بودن این عنوان نکرده است و این سوال هواداران همچنان بی پاسخ باقی مانده است. به علاوه نسخه PC این بازی هنوز در هیچ فروشگاه خرده فروشی و آنلاینی لیست نشده است و مایکروسافت نیز در این باره سکوت اختیار نموده است.

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، بازی Gears of War: Ultimate Edition نسخه بازسازی شده و HD از قسمت اول این سری بازی ها می باشد که پیش از این و در سال 2006 برای کنسول Xbox 360 عرضه شده بود. در این نسخه بازسازی شده علاوه بر کیفیت گرافیکی بالاتر بازی، پنج مرحله جدید نیز به آن اضافه شده است که در نسخه اصلی وجود نداشتند. خریداران نسخه Xbox One این بازی همچنین قادر خواهند بود در سال 2016 و با انتشار نسخه بتای بازی Gears of War 4، آن را نیز امتحان کنند.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟