تاریخ عرضه God of War 4 فاش شد؟!

سونی همواره بازی‌های اختصاصی خوبی برای کنسول‌های خود عرضه می‌کرد، اما طی یکی دو سال گذشته این مسئله تاحدودی کم رنگ‌تر شده و اغلب بازی‌ها به صورت مولتی پلتفرم راهی بازار می‌شوند. یکی از معدود عناوین انحصاری سونی که از زمان پلی استیشن 2 تا به الان توانسته با نسخه‌های مختلف خود توجه گیمرها را به خود جلب کند، سری God of War (خدای جنگ) می‌باشد. آخرین نسخه از این سری هم که با عنوان God of War 4 معرفی شد، در آینده‌ای نزدیک برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

با وجود اینکه سونی هنوز هیچ تاریخ عرضه دقیقی God of War 4 اعلام نکرده، اما پیش از این، یکی از خرده‌فروشی‌های یونانی این بازی را لیست کرده و تاریخ انتشار 23 مه 2018 (2 خرداد 97) را برای آن درج نموده بود. البته از آنجا این تاریخ به اواسط سال میلادی 2018 اشاره داشت، چندان معتبر به نظر نمی‌رسید و زیاد جدی گرفته نشد. اما بعد از آن یک خرده فروشی دیگر این بازی را با همان تاریخ انتشار، لیست کرد. مطابقت این دو تاریخ درج شده در دو وب سایت مختلف باعث شد تا شایعات پیرامون این مسئله بسیار قوت بگیرد.

خدای جنگ 4

البته باید توجه داشته باشید که مثل همیشه، تا قبل از اعلام رسمی شرکت ناشر هر اتفاقای ممکن است بیفتد و نمی‌توان با اطمینان در مورد چنین شایعاتی اظهار نظر کرد. سونی در تریلرهای خود اغلب به “اوایل 2018” اشاره کرده و از همین رو عرضه God of War 4 در ماه مه کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. اخیراً و در نمایشگاه گیم پاریس نمایشی از گیم پلی این بازی هم پخش شد و اگر آن را دیده باشید حتماً تأیید خواهید کرد که بازی تقریباً تکمیل شده و آماده عرضه می‌باشد. با این حال، آیا فکر می‌کنید تاریخ فاش شده برای عرضه God of War 4 صحت دارد؟ نظر خود را با ما و دیگر خوانندگان دیجی رو در میان بگذارید.

لینک کوتاه http://bit.ly/2Dg18MT
منبع cogconnected
مطالب مرتبط
>