فلای تودی

رکورد شکنی‌های «سوپر ماریو اودیسه» همچنان ادامه دارد!

نینتندو پیش از این اعلام کرده بود که سوپر ماریو اودیسه تا کنون دو میلیون نسخه فروش داشته است، اما این شرکت اکنون اعلام کرده که 1.1 میلیون نسخه از این بازی تنها در ایالات متحده فروخته شده‌اند! این باعث می‌شود تا اودیسه سریع‌ترین فروش عناوین ماریو در ایالات متحده را به نام خود ثبت کند، و همچنین رکورد سریع‌ترین فروش بازی‌های سوییچ را از زمان عرضه این کنسول، بشکند.

این شرکت همچنین به نکاتی در مورد امتیاز متاکریتیک سوپر ماریو اودیسه اشاره کرده و همان طور که پیش بینی می‌شد، فقط بازی‌های خود نینتندو می‌توانند در این زمینه با ماریو رقابت کنند!

نینتندو در بیانیه مطبوعاتی خود اظهار داشته:

به عنوان مثال، در وب سایت Metacritic.com، که نمرات اعطا شده توسط منتقدهای خاص را جمع‌بندی می‌کند، این بازی در حال حاضر میانگین 97 از 100 را به دست آورده و در این بین 43 امتیاز عالی کسب کرده است. این باعث می‌شود سوپر ماریو اودیسه بهترین امتیاز را طی 3 سال گذشته در متاکریتیک و در تمامی سیستم‌ها، از آن خود کند و تنها رقیب این بازی، یکی دیگر از عناوین کنسول سوییچ، یعنی افسانه زلدا (The Legend of Zelda: Breath of the Wild) است.

سوپر ماریو اودیسه

فروش فوق العاده سوپر ماریو اودیسه باعث شده تا تقاضا برای کنسول سوییچ نیز به شدت افزایش یابد و نینتندو در این باره نیز گفته:

نینتندو موجودی کنسول سوییچ را برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان در تعطیلات سال نو، افزایش داده است. تعداد کل سیستم‌های نینتندو سوییچ که تا اواخر اکتبر در ایالات متحده به فروش رفته‌اند، در حال حاضر بیش از 2.6 میلیون دستگاه است.

این طور که به نظر می‌رسد نینتندو با سوییچ توانسته دوباره به روزهای اوج خود بازگردد و اگر بتواند همین روند را حفظ کند، مطمئناً شکست وی یو (Wii U) به دست فراموشی سپرده خواهد شد.

منبع polygon
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها