گوگل تاریخ برگزاری رویداد معرفی پیکسل 5 را اعلام کرد

گوگل امروز به صورت رسمی تاریخ برگزاری رویداد سالانه پیکسل را اعلام کرد. این شرکت قرار است در تاریخ 30 سپتامبر (9 مهر) رویداد مذکور را برگزار کرده و از یک کروم‌کست جدید، جدیدترین مدل از اسپیکرهای هوشمند و البته گوشی‌های جدید سری پیکسل 5 رونمایی کند. طبق روال چند ماه اخیر، رویداد گوگل هم به واسطه شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد و این غول دنیای فناوری در دعوتنامه خود از عبارت “کاناپه شما بهترین صندلی است” استفاده کرده است!

دعوتنامه رویداد معرفی پیکسل 5

همان‌طور که در بالا هم به طور مختصر بیان شد، ما در حال حاضر و با توجه به شایعات متعددی که در چند وقت اخیر منتشر شده‌اند، ایده‌هایی در مورد محصولاتی که قرار است معرفی شوند، داریم. پیش از این اطلاعات زیادی در مورد دانگل اندرویدی آینده گوگل که قرار است یک “کروم‌کست همراه گوگل تی وی” باشد، منتشر شده و همچنین عکس‌هایی هم از آخرین دستاوردهای شرکت در زمینه تولید بلندگوهای هوشمند، دیده‌ایم. در مورد گوشی‌های فایو جی پیکسل 4a و پیسکل 5 هم شایعات بسیار فراوان بوده‌اند و اساساً رویداد گوگل برای معرفی این گوشی‌ها تدارک دیده شده است.

تاریخ رویداد معرفی پیکسل 5

هنوز مشخص نیست که آیا گوگل به غیر از موارد اشاره شده، محصولات دیگری هم برای معرفی کردن دارد یا نه، اما به هر حال زمان زیادی تا برگزاری رویداد پیکسل نمانده و به زودی به تمامی سؤالات پاسخ داده خواهد شد. بنابراین، تاریخ 30 سپتامبر (2 مهر) را در تقویم خود علامت بزنید و رأس ساعت 10:30 شب به وقت ایران، رویداد گوگل را به صورت زنده تماشا کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع engadget
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها