صداهای جدید گوگل اسیستنت در دسترس قرار گرفت

همان طور که احتمالاً اطلاع دارید رویداد اختصاصی گوگل موسوم به 2018 Google I/O امسال نیز از تاریخ 8 تا 10 مه (18 تا 20 اردیبهشت) برگزار شد و در این رویداد شاهد رونمایی محصولات و سرویس‌های مختلفی از سوی غول جستجوی اینترنتی جهان بودیم. دیروز و در جریان کنفرانس خبری Google I/O، گوگل اعلام کرد که شش صدای جدید به دستیار صوتی این شرکت به نام گوگل اسیستنت اضافه خواهد شد و امروز این اتفاق افتاده است.

همگی این صداهای جدید از طریق WaveNet ترکیب شده‌اند و از همین رو شاهد همان کیفیت صوتی Holly در این صداها هستیم. Holly نامی است که گوگل برای صدای پیش فرض دستیار مجازی خود انتخاب کرده است. شش صدای جدیدی که برای گوگل اسیستنت در دسترس قرار گرفته‌اند، شامل سه صدای مردانه و سه صدای زنانه هستند. هر یک از این صداها از زیر و بمی متفاوتی برخوردار بوده و سرعت آن‌ها هم ممکن است تفاوت اندکی با هم داشته باشد.

صداهای جدید گوگل اسیستنت

برای اینکه این صداها را شنیده و در صورت پسند، یکی از آن‌ها را به جای صدای پیش فرض گوگل اسیستنت انتخاب کنید، باید در گوشی خود وارد برنامه Google App شده و در داخل منو به دنبال بخش تنظیمات (Settings) بگردید. در بخش تنظیمات ابتدا باید گزینه Google Assistant Settings را انتخاب کنید و در نهایت نیز وارد قسمت Preferences شوید. حال می‌توانید با لمس گزینه Assistant voice تمامی صداهای موجود را مشاهده کرده و آن‌ها را تست کنید. در ضمن لازم به ذکر است که صداهای جدید گوگل اسیستنت در حال حاضر تنها با زبان انگلیسی کار می‌کنند و امکان انتخاب دیگر زبان‌ها برای آن‌ها وجود ندارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
0 پاسخ
0 دنبال‌کننده
 
باحال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
سینا ریگی

عالی