با نسخه جدید گوگل کروم اندروید می‌توانید بدون اینترنت کار کنید!

دی ماه سال گذشته کمپانی گوگل نسخه جدیدی از کروم برای سیستم عامل اندروید با ویژگیهای جدید مانند دانلود کردن تمام صفحات وب برای دیدن در مواقع آفلاین را ارائه کرد. بنا به آمارهای ارائه شده هر هفته بیش از 45 میلیون صفحات وب دانلود می‌شوند که این آمار نشان دهنده محبوبیت بیش از اندازه این ویژگی جدید است. از این رو مهندسان گوگل به فکر ارتقا دادن این ویژگی جدید کرده‌اند.

در جدیدترین نسخه گوگل کروم اندروید، می‌توانید بدون باز کردن صفحه موجود آن را با یک ضربه ذخیره کنید و هنگامی که به اینترنت دسترسی ندارید می‌توانید آن را باز کنید و بخوانید. حتی گوگل دکمه‌ای جدید به اسم Download page later برای کاربرانش قرار داده که به شما اجازه می‌دهد صفحه مورد درخواست را در حتی در زمانی که آفلاین هستید مشاهده کنید. در نهایت شما می‌توانید با یک ضربه مرورگر گوگل کروم اندروید خود را باز کنید و صفحات خود را که در حالت آفلاین ذخیره کرده بودید را باز کرده و بخوانید.

این ویژگی جدید نسخه گوگل کروم اندروید، برای افرادی کارد دارد، که نمی‌خواهند از اینترنت موبایل خود زیاد استفاده کنند یا حجم کافی برای اینترنت ندارند. در نهایت برای گرفتن نسخه جدید مرورگر گوگل گروم اندروید روی دکمه زیر کلیک کنید.گوگل پلی

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع phonearena
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.