در پی همه‌گیر شدن کرونا، رویداد گوگل I/O در سال 2020 به طور کامل لغو شد

چند هفته پیش، گوگل تصمیم گرفت کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود، موسوم به گوگل I/O را که قرار بود در ماه مه در شهر کالیفرنیا برگزار شود، به دلیل نگرانی در مورد گسترش ویروس کرونا، لغو کند. اما این تضمیم تنها بر لغو برگزاری فیزیکی رویداد اشاره داشت و غول جستجوی اینترنتی دنیا می‌خواست به جای آن کنفرانس خود را به شکل آنلاین برگزار کند.

اما اکنون، خبر رسیده که این اتفاق نیز رخ نخواهد داد. بر اساس اعلام شرکت گوگل، رویداد I/O در سال 2020 به هیچ شکلی، حتی به صورت آنلاین، برگزار نخواهد شد. البته گفته شده که این شرکت همچنان متعهد به عرضه به‌روزرسانی‌های مربوط به سیستم عامل اندروید از طریق بلاگ‌های توسعه دهندگان و انجمن‌های اینترنتی  خود می‌باشد.

در دو هفته‌ای که از اعلام اولیه گوگل مبنی بر لغو رویداد فیزیکی I/O می‌گذرد، کووید-19 به یک بیماری همه‌گیر جهانی تبدیل شده و شاهد اقدامات بی‌سابقه‌ای از سوی دولت‌ها برای ایجاد فاصله بین عموم مردم و جلوگیری از تجمعات هستیم. در کالیفرنیا هم دستورالعمل قرنطینه خانگی به اجرا گذاشته شده و به همین دلیل گوگل تصمیم گرفته تا رویداد خود را به طور کامل لغو کند. البته در این بین، نگرانی از سلامت کارمندان و جمعی که برای اجرای رویداد باید همکاری می‌کردند نیز بی‌تأثیر نبوده است.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها