ارائه به‌روزرسانی اندروید 7 برای نکسوس 6 و نکسوس 9 ال تی ای در طی چند هفته آینده

در حالی که الان حدود چند هفته از شروع عرضه رسمی اندروید 7.0 نوقا می‌گذرد و به‌روزرسانی این سیستم عامل جدید برای تعداد زیادی از گوشی‌های هوشمند اندرویدی ارائه شده است، اما گوشی‌های نکسوس 6 (Nexus 6) و نکسوس 9 ال تی ای (Nexus 9 LTE) هنوز از اندروید 6.0 مارشمالو استفاده می‌کنند و به نسخه جدید ارتقاء نیافته‌اند (البته هر دوی این گوشی‌ها در لیست دریافت کنندگان اندروید 7.0 نوقا قرار دارند). با این حال طبق اطلاعاتی که امروز منتشر شده به زودی شاهد عرضه به‌روزرسانی اندروید نوقا برای این نکسوس‌ها نیز خواهیم بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت Android Police، گوگل اعلام کرده که گوشی‌های نکسوس 6 و نکسوس 9 ال تی ای، در طی چند هفته آینده قادر به دریافت به‌روزرسانی اندروید 7.0 خواهند بود. بنابراین اگر شما هم از دارندگان یکی از این محصولات هستید، تا قبل از پایان ماه سپتامبر (تا قبل از 9 مهر) می‌توانید به استفاده کنندگان از جدیدترین سیستم عامل همراه گوگل بپیوندید.

نکسوس 6 گوگلگوشی‌های نکسوس 6 و نکسوس 9 که در ماه اکتبر سال 2014 (مهر 93) همراه با اندروید 5.0 آب‌نبات چوبی عرضه شده بودند، الان دو ساله هستند و به‌روزرسانی اندروید 7.0 نوقا به احتمال زیاد آخرین به‌روزرسانی بزرگی خواهد بود که برای این محصولات ارائه می‌شود. البته این به معنای توقف ارائه به‌روزرسانی‌های امنیتی نیست و پشتیبانی گوگل از این محصولات کماکان ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها