دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

سامسونگ گلکسی گرند پرایم (2016) تأییدیه‌ی Wi-Fi را کسب کرد

از نسخه‌ی جدید (2016) و کمی بهبود یافته‌ی گلکسی گرند پرایم اطلاعات زیادی نداریم، اما از این که این اسمارت فون به زودی رونمایی خواهد شد، مطمئن هستیم.

اولین بار حدوداً یک ماه پیش بود که اسم مدل 2016 گلکسی گرند پرایم را شنیدیم. چند هفته قبل هم شاهد حضور این اسمارت فون در وب سایت بنچمارک Geekbench بودیم و اکنون خبر شنیدن دریافت تأییدیه‌ی Wi-Fi توسط گرند پرایم (2016) چندان برایمان تعجب برانگیز نیست.

شماره‌ی مدل جایگزین جدید گلکسی گرند پرایم در وب سایت وای فای، SM-G532F ذکر شده است و هر چند که هنوز تاریخ دقیق رونمایی این اسمارت فون را نمی‌دانیم، از این موضوع که تا معرفی رسمی این گوشی توسط سامسونگ فاصله‌ی زیادی نداریم، تقریباً مطمئنیم. البته در مورد این که مدل مشاهده شده آیا سامسونگ گلکسی گرند پرایم (2016) نام گذاری خواهد شد یا خیر، نمی‌توان با اطمینان سخن گفت.

تأییدیه‌ی Wi-Fi سامسونگ گلکسی گرند پرایم (2016)
تأییدیه‌ی Wi-Fi سامسونگ گلکسی گرند پرایم (2016)

تآییدیه‌ی وای فای اطلاعات خاصی به جز این که این دستگاه بر روی پلت فرم اندروید کار خواهد کرد، به ما نمی‌دهد. بنابراین مجبوریم که به شایعات قبلی در مورد این گوشی اتکا کنیم.

طبق شایعات قبلی گرند پرایم (2016) از پردازنده‌ای چهار هسته‌ای با سرعت 1.4 گیگاهرتز قدرت خواهد گرفت و 1.5 گیگابایت رم برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. به غیر از این‌ها اطلاعات دیگری از پایین رده‌ی جدید سامسونگ نداریم.

این دستگاه بر روی اندروید 6.0.1 مارشمالو کار خواهد کرد و با توجه به رده پایین بودن آن، نباید انتظار دریافت اندروید 7 نوقا را از سامسونگ داشت. بنابراین اگر تصمیم به خرید مدل 2016 گلکسی گرند پرایم دارید، حتماً این نکته را در نظر داشته باشید.

مسئله‌ی قابل توجه دیگر این است که بر اساس تأییدیه‌ی وای فای، سامسونگ مدل 2016 گلکسی گرند پرایم خود را در دو نسخه‌ی تک سیم و دو سیم عرضه خواهد کرد؛ هر کدام از این مدل‌ها مختص کشور و یا اپراتوری معین خواهند بود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar