پیکسل 3 ایکس ال دوباره در تصاویری واقعی دیده شد؛ بریدگی نمایشگر و طراحی دو تکه

هفته گذشته عکسی در فضای اینترنت منتشر شد که گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL) را در دست شخصی در یکی از قطارهای شهری تورنتو نشان می‌داد، هرچند که زاویه عکس باعث شد شک و تردیدهایی در رابطه با واقعی بودن آن مطرح شود. اما امروز تصاویر جدیدی منتشر شده‌اند که به وضوح نشان می‌دهند گوشی نشان داده شده، در واقع پیکسل 3 ایکس ال است. جالب اینکه عکس‌های جدید هم ظاهراً گوشی را در دستان همان فردی نشان می‌دهد که پیش از این عکسش منتشر شده بود!

با نگاهی به تصویری که امروز منتشر شده‌ و نمای جلوی گوشی هوشمند جدید گوگل را نشان می دهد، مشاهده می شود که فرد در حال کار با برنامه پیام رسان واتس‌اپ می باشد و از آنجا که تم برنامه به رنگ سبز است، دو طرف بریدگی نمایشگر نیز به رنگ سبز (کمی تیره‌تر) تغییر رنگ داده است تا طراحی ظاهری گوشی همچنان بدون نقص و جذاب باقی بماند. اما در طرف دیگر در مورد ضخامت حاشیه پایینی پیکسل 3 ایکس ال نمی‌توان چیز زیادی گفت، زیرا نوار ناوربری سیاه رنگ در بالای آن دیده می‌شود و تفکیک این نوار از حاشیه واقعی نمایشگر بسیار سخت است. علاوه بر این، به دلیل اینکه شخص در حال کار با گوشی است، نمی توان متوجه شد که این پرچمدار جدید از سیستم ناوبری جدید مبتنی بر جسچر استفاده می کند یا نه، هر چند که اطلاعات اخیر نشان می دهند این قابلیت به صورت پیش فرض در گوشی فعال خواهد بود.

پیکسل 3 ایکس ال

با توجه به تصویر دوم هم بار دیگر می‌توان متوجه استفاده از سبک طراحی دو تکه در پشت بدنه گوشی شد. پانل پشتی گوشی‌های سری پیکسل از همان اولین نسخه به صورت دو تکه و دو رنگ طراحی شده‌اند و در تصویر اخیر هم می‌توان دید پشت بدنه پیکسل 3 ایکس ال از شیشه پوشیده شده و در حالی که قسمت بالایی آن مشکی براق است، سایر بخش‌ها به صورت مات و خاکستری رنگ طراحی شده‌اند. علاوه بر این، با وجود اینکه بخشی از تکه فوقانی توسط دست شخص پوشیده شده است، اما می‌توان دوربین پشتی تک لنزه را در یک فلاش LED دوگانه مشاهده کرد.

انتظار می رود که گوگل در سال جاری نیز همچنان با پیروی از برنامه زمانبندی چند سال اخیر خود، گوشی‌های هوشمند پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال را در روز 4 اکتبر (12 مهر) معرفی کرده و حدود یک ماه بعد نیز آن‌ها را روانه بازار کند. البته در کنار این گوشی‌های هوشمند جدید انتظار می‌رود محصولات دیگری مانند ساعت هوشمند پیکسل واچ، کروم کست به روز شده و نمایشگر هوشمند جدید نیز معرفی و رونمایی شوند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها