فلای تودی

گوگل در یک حرکت بی‌سابقه تصویری از پیکسل 4 را منتشر کرد!

گوگل در حرکتی بی سابقه، در حالی که هنوز حدود 4 ماه تا معرفی گوشی های جدید سری پیکسل باقی مانده، با انتشار تصویری از پشت بدنه پرچمدار خود، سبک طراحی آن را فاش کرد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

تصویری که در حساب توییتر شرکت منتشر شده، نمای پشت بدنه گوشی را نشان می دهد و اساساً تمام تصاویر رندر شده ای را که تاکنون از پیکسل 4 مشاهده کرده ایم، تایید می کند. با اینکه این احتمال هم وجود دارد که گوگل به عمد تصاویری غیر واقعی از پرچمدار جدید خود را منتشر کرده باشد، اما تا زمانی که این مسئله ثابت نشده، فرض بر این خواهد بود که طراحی نشان داده شده در تصویر، واقعی و رسمی است.

گوگل در یک حرکت بی‌سابقه تصویری از پیکسل 4 را منتشر کرد!

همان طور که مشاهده می کنید، تصویری که گوگل منتشر کرده تنها پشت بدنه پیکسل 4 را نشان می دهد. همانند پیکسل 3، پانل پشتی پیکسل 4 هم به طور کامل با شیشه پوشیده شده است اما این بار گوگل طرح دو تکه‌ای را که از همان اولین مدل پیکسل مورد استفاده قرار داده بود، کنار گذاشته است. در واقع، این بار پانل پشتی گوشی کاملاً یکدست و صیقلی به نظر می رسد.

در گوشه بالای سمت چپ نیز سیستم دوربین مربعی شکل دیده می شود که پیش از این شایعات زیاد در رابطه با آن مطرح شده بود. تنها چیزی که کمی متفاوت از تصاویر رندر شده قبلی به نظر می رسد، نوع چینش لنزها در داخل این قاب مربعی است.

در حالی که تمام تصاویر رندر شده قبلی دوربین دوگانه با لنزهای بزرگ را نشان می دادند، اما لنزهای دوربین در مدل واقعی پیکسل 4 کمی کوچکتر هستند. در زیر این لنزها فلاش LED قرار گرفته و بالای آن ها هم سنسوری به چشم می خورد که احتمالاً مربوط به فوکوس خودکار لیزری است. در سمت راست فلاش LED هم سوراخ میکروفون گوشی دیده می شود.

گوگل در یک حرکت بی‌سابقه تصویری از پیکسل 4 را منتشر کرد!

در حالی که برخی از تصاویر رندر شده قبلی ادعای به کار گیری دوربین سه لنزه را در پیکسل 4 داشتند، اما اکنون با اطمینان می توانیم بگوییم که دوربین این گوشی دو لنزه خواهد بود. البته این امکان وجود دارد که فاصله کانونی دو لنز این دوربین با هم متفاوت بوده و لنز دوم دارای زاویه دید گسترده باشد؛ یعنی تقریباً چیزی مشابه با دوربین سلفی دوگانه پیکسل 3.

به غیر از موارد ذکر شده، چیز زیادی از تصاویر گوگل نمی توان برداشت کرد، جز اینکه دکمه های پاور و کنترل صدا در سمت راست بدنه تعبیه شده اند. همچنین از آنجا که هیچ سنسور اثر انگشتی در پشت بدنه دیده نمی شود، به احتمال زیاد این اسکنر در زیر صفحه نمایش جاسازی شده است.

این ها همه نکاتی هستند که در حال حاضر در مورد پیکسل 4 می توان اشاره کرد. اما باز هم باید گفت که اقدام گوگل در انتشار تصویر پرچمدار خود چند ماه قبل از رونمایی رسمی، بسیار جالب است و شاید این شرکت خواسته به این وسیله بازار شایعات و گمانه زنی ها را تحت کنترل داشته و جلوی تکرار شدن تجربه پیکسل 3 را بگیرد. اگر به یاد داشته باشید، قبل از رونمایی رسمی پیکسل 3 تمامی جزئیات آن فاش شده بود و گوگل در مراسم معرفی گوشی تقریباً هیچ حرف تازه ای برای گفتن نداشت.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها