بلیط هواپیما

قابلیت جدید گوگل؛ تبدیل صدای کاربر به ایموجی!

به تازگی گوگل روی اپلیکیشن پیام‌رسان دیگری در حال کار کردن است که این بار به بخش صوتی مربوط می‌شود. این اپلیکیشن جدید با نام Supersonic Fun Voice Messenger در ماه جاری میلادی از استارت‌آپ Area 120 وارد بازار خواهد شد که در واقع دومین اپلیکیشن این استارت‌آپ است. هفته پیش اپلیکیشن ویدیویی جدیدی با نام Uptime برای سیستم عامل‌های آی او اس وارد بازار شد.

اپ جدید Supersonic می‌تواند صحبت‌های شما که قابلیت تبدیل شدن به ایموجی‌های موجود را دارد به صورت ایموجی نشان دهد. برای مثال در زیر نوشته‌ای از آهنگ Irreplaceable بیانسه آمده که با استفاده از این اپ با شکل جدید و جالبی نشان داده می‌شود: به سمت چپ، به سمت چپ، هر چیزی که در جعبه دارید به سمت چپ، در کمد دیواری وسایل من قرار گرفته‌اند، اگر من آن‌ها را خریده باشم، لطفاً دست به آن‌ها نزنید و ….قابلیت جدید گوگل؛ تبدیل صدای کاربر به ایموجی!

البته این اپ جدید تنها قابلیت تشخیص زبان انگلیسی را دارد و هنوز برای زبان‌های زنده دنیا به کار گرفته نشده است. پس برای تبدیل کردن گفته‌های خود به ایموجی باید انگلیسی صحبت کنید. به گفته کارشناسان این اپ بسیار دقیق عمل کرده و سریع حرف‌ها را تبدیل به ایموجی می‌کند که به نوبه خود استفاده از این اپ در مکالمات بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است.

در واقع این اپلیکیشن را باید جزو اپلیکیشن‌های هیبریدی دانست که پیام‌های صوتی و نوشتاری را با هم تلفیق می‌کند. به علاوه کاربر به غیر از خواندن نوشته‌ها و ایموجی‌ها می‌تواند به پیام‌های اصلی صوتی نیز گوش دهد. این اپ دارای بات کمکی گوگل نیز هست که به نام Supersonic Help-bot شناخته می‌شود. کاربر می‌تواند از این بات سوال‌های خودش را بپرسد و جواب‌های خود را به صورت ایموجی بگیرد. همچنین کاربران می‌توانند کاربران دیگری که از این اپ استفاده می‌کنند را شناسایی کنند.قابلیت جدید گوگل؛ تبدیل صدای کاربر به ایموجی!استارت‌آپ Area 120 متشکل از مهندسان باتجربه و جوانی در کمپانی گوگل است که ایده‌های جدید را برای گوگل خلق می‌کنند. هنوز اپ Supersonic رسماً برندی از اپلیکیشن‌های گوگل نشده است ولی امکان ادغام شدن یا قرار گرفتن این اپ در کنار گوگل الو نیز وجود دارد. در حال حاضر کاربران اندرویدی می‌توانند این اپلیکیشن را دانلود و از آن استفاده کنند. نظر شما درباره این اپ جدید چیست؟

منبع mashable
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها