شرکت Go Pro دوربین هیرو 6 را در سال 2017 معرفی خواهد کرد

در صورتی که اخبار گو پرو (Go Pro) را دنبال کرده باشید می‌دانید که این شرکت در تولید هیرو 5 (Hero 5) به مشکل برخورد کرده و مجبور شده برای پهپاد کارما (Karma) فراخوان صادر کند. همه این مسائل باهم باعث شده اند تا گو پرو در سه ماهه آخر سال 2016 حدود 116 میلیون دلار زیان داشته باشد. به همین دلیل این شرکت چندین دفتر خود را تعطیل و فعالیت‌های بخش سرگرمی خود را به حالت تعلیق درآورده تا شاید در سال 2017 اوضاع مالی بهتری را تجربه کند. با این شرایط احتمالا طرفداران این شرکت منتظر برنامه‌ها و محصولات جدید گو پرو هستند. نیک وودمن (Nick Woodman) مدیرعامل گو پرو درمورد جزئیات محصولات و برنامه‌های آینده شرکت اظهار نظری نکرده، اما این اطمینان را داده که پرچمدار جدید این شرکت یعنی دوربین هیرو 6  (Hero 6) در سال 2017 معرفی خواهد شد.

دوربین هیرو 6وودمن در پاسخ به پاول کاستر (Paul Coster) خبرنگار جِی پی مورگان، که از او در مورد محصولات و زمان عرضه دوربین جدید این شرکت پرسیده بود، پاسخ داد که Go Pro در تلاش است تا دوربین هیرو 6 و چندین قطعه و وسیله جانبی را در سال 2017 به بازار عرضه کند. البته او در مورد جزئیات این محصولات و زمان عرضه آنها هیچ صحبتی نکرد.

پیش از این پیش بینی می‌شد که به خاطر مشکلات گو پرو، این شرکت همانند مدل هیرو 5، عرضه دوربین هیرو 6  را برای یک سال به تاخیر بیاندازد.

لینک کوتاه http://bit.ly/2Dp7LfI
منبع engadget
مطالب مرتبط
>