زمان پخش فصل جدید سریال بازی تاج و تخت «Game of Thrones» مشخص شد

تولید فصل هشتم و آخر سریال بازی تاج و تخت «Game of Thrones» در ماه جولای به پایان رسید، اما شبکه‎ی HBO هیچ اطلاعاتی ارائه نکرد که در چه زمانی قادر خواهیم بود قسمت‌های جدید این سریال را تماشا کنیم. در ابتدا تنها خبری مبهم وجود داشت که فصل جدید این سریال در سال 2019 منتشر می‌شود و مدتی پس از آن نیز اعلام شد که اولین روز پخش آن در نیمه‌ی ابتدایی سال 2019 خواهد بود. حال و پس از یک انتظار طولانی، شبکه‌ی HBO ویدیویی منتشر کرده است که می‌توان به وسیله‌ی آن اطلاعات جدیدی درباره‎ی زمان پخش سریال «Game of Thrones» به‌دست آورد.

با توجه به تیزر منتشر شده، فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت به طور رسمی در آوریل 2019، یعنی از فروردین یا اربیهشت سال 98، پخش خواهد شد؛ یعنی در واقع یک سال و نیم بعد از این که فصل هفتم به نمایش درآمده است.

در واقع، ویدیوی جدیدی که این شبکه از سریال بازی تاج و تخت منتشر کرده تیزرِ تریلر فصل هشتم بوده و در این تیزر که طول مدت آن یک دقیقه است، متأسفانه تنها از ترکیبی از صحنه‌های فصل‌های پیشین سریال دیده می‌شود و چیز جدیدی در آن وجود ندارد! اما با این حال، حداقل حال می‌دانیم که این سریال چه زمانی به صحنه بازمی‌گردد. البته با توجه به این که شبکه‌ی HBO همه چیز را در مورد فصل جدید سریال «Game of Thrones» بیش از حد محرمانه نگه داشته، بابت همین اطلاعات ناقص نیز باید سپاسگزار بود!

ویدیوی تیزر را در اینجا تماشا کنید:

در بین تمام فصل‌های سریال بازی تاج و تخت، فصل هشتم با تنها شش قسمت کوتاه‌ترین خواهد بود (فصل‌های قدیمی‌تر هر کدام ده قسمت و آخرین فصل منتشر هم هفت قسمت داشتند). اما مدت‌زمان قسمت‌های اخیر این سریال هر کدام تقریباً به اندازه‌ی یک فیلم سینمایی طولانی بوده است و با توجه به این مسئله می‌توانیم امیدوار باشیم که فصل جدید هم قسمت‌هایی طولانی با زمینه‌ای حماسی خواهند داشت.

با توجه به این که تمام فصل‌های قبلی سریال هم در ماه آوریل منتشر شده‌اند، می‌توانیم حدس بزنیم که تاریخ احتمالی پخش در روز 28ام این ماه خواهد بود. می‌توانید با هشتگ ForTheThrone# اخبار مربوط به فصل هشتم را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

لینک کوتاه http://bit.ly/2OJbgOA
منبع vice

تبلیغات

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط