برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟

شاید تا به حال نمی‌دانستید که گوشی شما چیزی بیش از یک دستگاه  است که در دست می‌گیرید و با آن وب‌گردی و بازی می‌کنید! این گجت‌ها دروازه‌ی ورودی کوچکی به روح ما هستند و رازهایی در مورد شخصیت ما فاش می‌کنند که حتی خودمان از آن‌ها خبر نداریم. از این رو، در این مقاله، آنچه که برندهای گوشی درباره شما و شخصیتتان فاش می‌کنند را بازگو می‌کنیم. با دیجی رو همراه باشید. البته لازم به ذکر است که مواردی که در ادامه گفته شده 100 درصد درست نیستند و بهتر است به دید سرگرمی و طنز به این مقاله نگاه کنید!

گوشی آیفون

digiro 5320 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
گوشی آیفون چه چیزی درباره شما می‌گوید؟

وقتی در آینه به خود نگاه می‌کنید از آنچه می‌بینید خوشحال هستید. شما دقیقا همان کسی هستید که می‌خواهید باشید و حتی نقص‌ها و عیب‌هایتان به شما کمک کرده به فردی بهتر تبدیل شوید. با این وجود، همه‌ی ما می‌دانیم که هیچکس کامل نیست، اما شما به یک فرد کامل شبیه هستید. وقتی دوستتان از احساس بد خود درباره‌ی چیزی سخن می‌گوید شما بخشی از وقت خود را به آن‌ها اختصاص می‌دهید تا آن‌ها را راهنمایی کنید و درباره آن احساس با دوست خود صحبت می‌کنید و با او همراه می‌شوید. دوستانتان از داشتن دوستی مثل شما خرسند و خوشحال هستند. البته این قسمت نیمه تاریکی نیز دارد و ممکن است شما فقط برای جلب توجه از گوشی‌های آیفون استفاده می‌کنید. اگر اینطور نیست، پس مورد اول درباره شما احتمالا باید درست باشد.

گوشی سامسونگ

digiro 5544 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
گوشی سامسونگ

شما در یک خانواده متوسط و ثروتمند بزرگ شده‌اید و هر مشکلی در زندگی خود را با خرج کردن پول حل می‌کنید. و وقتی از پشتیبان خود استفاده می‌کنید تا مزیتی بدست آورید خجالت نمی‌کشید. شما روی پروژه‌های مختلف کار می‌کنید و به هر چیزی که آن طور که برنامه‌ریزی شده جواب نمی‌دهد توجه می‌کنید تا راه‌حلی پیدا کنید. اتفاقات و خاطراتی در گذشته شما وجود دارد که امیدوارید روزی بتوانید آن‌ها را فراموش کنید و به همین خاطر، همیشه راهی پیدا می‌کنید که تصویر اتفاقات تلخ را از جلوی چشمان خود بردارید. با وجود این اتفاقات بد، حمایت قوی خانواده همیشه به شما کمک می‌کندتا رو به جلو پیش روید و افراد و موانعی که سر راهتان هستند را از میان برداید.

گوشی سونی

digiro 5810 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
گوشی سونی و رازهایی درباره شما

دوست ندارید تغییر کنید. وقتی چیزی پیدا می‌کنید که خیلی به آن علاقه دارید دو دستی به آن می‌چسبید و برایتان هیچ اهمیتی ندارد که آن چه چیزی باشد. یک کار کوچک سرگرم‌کننده یا یک پروژه بزرگ. هر جایی که دیگران زیبایی نمی‌بینند شما زیبایی را می‌بینید و برایتان اهمیتی ندارد که انتخاب‌هایتان برای دیگران غیرمعمولی هستند. وفاداری برای شما بسیار مهم است حتی وقتی افرادی را ستایش می‌کنید و آن‌ها نیازهای شما را نادیده می‌گیرند این وفادار ماندن آن‌ها است که برای شما اهمیت دارد. شما فاقد چیزی هستید که کمک می‌کند از قفس خود بیرون بیایید، به اهدافتان دست یابید و شادی و افتخار را در زندگی به ارمغان آورید و آن چیزی جز اعتماد به نفس نیست. والدینتان اغلب اوقات به شما می‌گویند ” کی می‌خوای شبیه برادرت باشی، ببین اون چقدر موفقه، ما که همیشه نمی‌تونیم بهت پول بدیم، به زندگیت یه سرو سامونی بده”و چنین جملاتی به جای اینکه به شما انگیزه و اعتماد به نفس دهد تا سخت‌تر تلاش کنید شما را بیشتر دلسرد می‌کند.

گوشی ال جی

digiro 0054 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
برند ال جی چه چیزی درباره شخصیت شما می‌گوید؟

اغلب اوقات مثل کسی هستید که دور یک دایره می‌چرخد و با وجود تلاش‌ برای زندگی بهتر هیچ پیشرفتی احساس نمی‌کند و فقط در جا می‌زند. شما می‌خواهید با امتحان کردن کارهای مختلف از این دایره خارج شوید اما بی‌فایده است. سخت در تلاشید با جمعیتی خیلی خوب همراه و دوست شوید اما نمی‌توانید و این امر تنها باعث می‌شود که روی خواسته خود بیشتر پافشاری کنید. بنابراین، تلاش‌های خود را دوچندان می‌کنید. اما یک روز می‌فهمید قبل از اینکه انتظار داشته باشید مردم شما را دوست داشته باشند باید خودتان را دوست داشته باشید. بنابراین، تصمیم می‌گیرید که مسیر تغییر و بهبود خود را انتخاب ‌کنید. شاید راه درازی پیش رو داشته باشید اما اراده قوی شما باعث می‌شود که در نهایت موفق شوید.

گوشی OnePlus

digiro 0409 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
گوشی OnePlus

جوان هستید و آرزوهای بزرگی در سر دارید و به آینده‌ای درخشان امیدوارید. مردم اغلب به لطف جذابیت طییعی و دید مثبت و زیبایی که به زندگی دارید با شما دوست می‌شوند. تا زمانی که دیگران کسی هستند که ارزش هم نشینی و دوستی داشته باشند با آن‌ها دوست می‌مانید. علاوه بر این، هیچ اصراری ندارید که کسی شما را دوست داشته باشد. از نعمت‌های خدادادی در ورزش برخوردار هستید و می‌توانید با نصف تلاشی که دیگران انجام می‌دهند به موفقیت‌هایی بزرگ دست یابید. دوست دارید کارها را به روش خود انجام دهید و در عین حال به باورهای خود پایبند می‌مانید و این باورهای شما تاثیر مثبتی بر زندگیتان داشته است.

گوشی هواوی

digiro 3733 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
گوشی هواوی

شاید در گذشته اشتباهاتی داشته‌اید و به همین خاطر، مردم شهر همیشه به شما به عنوان یک خارجی نگاه کرده و به موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید به دیده‌ی تردید می‌نگرند و همین امر به موفقیت شما صدمه می‌زند. شما سال‌ها تلاش کرده‌اید تا تصویر و نگرش مردم راجع به خود را تغییر دهید و در نهایت، وقتی احترام دوستان و مردم را بدست می‌آورید گذشته دوباره برای شما تداعی شده و تقریبا همه‌ی چیزهایی را که با تلاش و کار زیاد به دست آورده‌اید نیست و نابود می‌کند. با این حال، نظر مردم، آنقدرها هم برای شما مهم نیست چون می‌دانید مکان‌های دیگری برای زندگی وجود دارد که شما می‌توانید یک شروع تازه داشته باشید و تصویر جدیدی از خود بسازید و موفق‌تر از همیشه عمل کنید.

گوشی موتورلا

digiro 1049 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
گوشی موتورلا چه چیزی درباره شخصیت شما می‌گوید

اصلا برایتان مهم نیست که دیگران درباره شما چه فکری می‌کنند چون خود شما هم به دیگران اهمیت زیادی نمی‌دهید. وقتی می‌خواهید بیرون بروید لباس‌هایی را بر می‌داریدکه با پوشیدن آن‌ها احساس راحتی می‌کنیدو خیلی به ترکیب و ست کردن لباس‌ها با یکدیگر توجه نمی‌کنید. زیاد شغل عوض می‌کنید که همین امر باعث می‌شود جایگاه اجتماعی ثابتی نداشته باشید البته چندان بد هم نیست چون مجبور نیستید هر روز با آدم‌های زیادی سروکله بزنید. در نتیجه و به خاطر این خصوصیات، اغلب اوقات تعطیلات خاص را فراموش کرده و تنها تماس‌هایی از چند دوست نزدیک و والدین خود دریافت می‌کنید. در هر حال، خوب یا بد، شما از سبک زندگی خود به همین صورتی که هست راضی هستید.

گوشی بلک‌بری

digiro 1904 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
گوشی بلک بری

شما معتاد به پرکاری هستید. در طول روز، بیشتر از طریق ایمیل و شبکه‌های مجازی ارتباط برقرار می‌کنید. وقت زیادی را در دفتر کار می‌گذرانید و به آنچه در محیط اطرافتان رخ می‌دهد توجه زیادی ندارید. حتی وقتی دوستانتان از شما می‌خواهند که با هم بیرون بروید و خوش بگذرانید شما انتظار دارید که آن‌ها درباره کار و چیزهای مربوط به آن صبحبت کنند. اما وقتی دوستان و همکارانتان بر خلاف چیزی که انتظار دارید رفتار می‌کنند و تنها هدفشان سرگرمی و خوشگذرانی است ناامید می‌شوید. با این حال، در کارهای خود مهارت دارید و پس از سپری کردن وقت با دوستان به دفتر خود باز می‌گردید و  اعتیاد به کار  همچنان ادامه می‌یابد.

گوشی شیائومی

digiro 1307 600x400 - برند گوشی چه چیزی درباره شما و شخصیتتان می‌گوید؟
گوشی شیائومی

تربیت دلسوزانه خانواده شما این درس ارزشمند را به شما یاد داده است: برای رسیدن به چیزهایی که در زندگی می‌خواهید باید سخت کار کنید. شما همه چیز را از صفر شروع کرده‌اید اما تلاش‌های بی‌قفه شما در نهایت جواب داده است. شاید همیشه ندانید چکار باید بکنید اما می‌دانید که برای یافتن منبعی الهام‌بخش به کجا بروید و به سرعت چشم خود را به پاداش و نتایج کار می‌دوزید. چیز زیادی در زندگی خود ندارید و البته خیلی هم به دنبال زندگی خیلی لوکس و پرتجملی نیستید. زندگی پر از نظم و تلاش‌های شبانه‌‌روزی شما چیزی است که موفقیت را برای شما به ارمغان آورده است و دقیقا همان چیزی است که شما به آن می‌چسبید. با این حال، گاهی اوقات ذهن شما نیز فریب زندگی لوکس را می‌خورد و گاهی اوقات ممکن است بخواهید زندگی لوکس و تجملی را تجربه کنید.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ آیا این گفته ها شباهتی به شخصیت شما دارند؟

منبع phonearena

2
دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
1 دیدگاه
1 پاسخ
0 دنبال‌کننده
 
باحال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
ali
ali

پس htc?????