گلکسی هوم، اولین اسپیکر هوشمند سامسونگ معرفی شد

شرکت سامسونگ در رویداد امشب خود علاوه بر رونمایی دو محصول گلکسی نوت 9 و گلکسی واچ، یک محصول ویژه هم داشت. این دستگاه چیزی نبود جز اولین اسپیکر هوشمند مبتنی بر بیکسبی این شرکت به نام گلکسی هوم.

اگر چه انتظار نمی‎رفت شاهد معرفی گلکسی هوم در رویداد امشب باشیم، اما سامسونگ در این رویداد سعی کرده بیشتر محصولات جدید خود را معرفی کند. این اسپیکر هوشمند به بیکسبی 2 مجهز است و ویژگی‌های منحصربفردی در آن تعبیه شده که نسبت به سایر اسپیکرها محصولی خاص به شمار می‌رود.

اما در ادامه می‌خواهیم به تمامی ویژگی‌های آن پردازیم:

نام آن چیست؟

شاید پیشتر گزارش‌ها نام اسپیکر هوشمند سامسونگ را Magbee نامیدند، اما این شرکت امشب با عنوان دیگری اسپیکر هوشمند خود را معرفی کرد. محصولی که گلکسی هوم نام داشته و پیشتر نیز به آن اشاره شد. گلکسی هوم قابلیت اتصال به تمامی دستگاه‌های هوشمند سامسونگ را داشته و می‌توان آن را با کمک برنامه Smart Thungs Hub به سایر دستگاه‌ها متصل کرد.

6 اسپیکر در کنار یک ساب‌ووفر

سامسونگ این اسپیکرهوشمند را با همکاری AKG توسعه داده از این رو برای افزایش کیفیت و قدرت صوتی از 6 اسپیکر در کنار یک ساب‌ووفر کمک گرفته شده است. این اسپیکرها به شکل دایره‌ای پیرامون دیوایس قرار گرفته تا کیفیت صوتی پروضوح و بالایی را به مخاطب ارائه دهند. تنها کافیست با صدا زدن بیکسبی به این کیفیت صدا پی ببرید. گفتنیست سه پایه‌ای هم برای این اسپیکر فراهم آمده تا بتوان آن را در هر مکانی قرار داد و به آن محیط زینت بخشید.

8 میکروفون

گلکسی هوم برای آن که فرامین صوتی را به شکل بهتری انجام دهد، 8 میکروفون در آن به کار گرفته شده از این رو در هر زاویه‌ای می‌توانید این اسپیکر را صدا زده و از آن درخواستی داشته باشید.

شنیدن موسیقی به صورت کراس پلتفرم

سامسونگ در همکاری با اسپاتیفای به شما اجازه می‌دهد تا به انبوهی از موسیقی‌ها دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید به محض صدا زدن گلکسی هوم از آن درخواست کنید، موسیقی را برای شما پخش کند. البته می‌توان تلفن هوشمند را نیز به آن متصل کرد و پخش موسیقی داشت.

تاریخ عرضه

گلکسی هوم تاریخ عرضه و قیمت مشخصی نداشته اما انتظار می‌رود در کنفرانس Samsung Developer Conference ماه نوامبر سامسونگ جزئیات تکمیلی اعلام شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها