StarVR هفته آینده از هدست VR جدید خود رونمایی می کند

StarVR شرکتی مطرح در تولید هدست‌های VR حرفه‌ای به شمار می‌رود. تاکنون هدست‌های قابل توجهی توسط این کمپانی توسعه یافتند که بیشتر در فعالیت تجاری به کار گرفته شدند و از جمله باید به جاذبه‌ای و گیمینگ اشاره کرد.

به تازگی این شرکت تیزری از هدست VR حرفه‌ای جدید خود منتشر کرده و خبر از رونمایی آن در هفته آینده داده است. باتوجه به تصویر، این رونمایی در 14 آگوست انجام خواهد گرفت. متاسفانه جزئیات کمی پیش از رونمایی رسمی دردسترس است اما در وب سایت StarVR با تیزری فول اسکرین رو به رو خواهید شد که سایه هدست پیداست و به تاریخ 14 آگوست اشاره می‌کند.

StarVR هفته آینده از هدست VR جدید خود رونمایی می کند

این رونمایی ممکن است شامل رونمایی یک هدست کامل جدید یا رونمایی از ویژگی اضافی برای هدست‌های پیشین باشد. StarVR همیشه طیف وسیعی از هدست‌های واقعیت مجازی را توسعه بخشیده و عرضه کرده است. گفته می‌شود این رونمایی در کنفرانس SIGGRAPH 2018 هفته آینده انجام می‌گیرد، بنابراین به محض کسب جزئیات بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد.

رویداد SIGGRAPH 2018 از 12 تا 16 آگوست در ونکوور استان بریتیش کلمبیا کانادا برگزار می‌شود. این کنفرانس 5 روزه کاملا در زمینه VR و صنایع مرتبط با آن بوده از این رو StarVR زمان مناسبی را برای رونمایی از محصول حرفه‌ای جدید خود در نظر گرفته است.

منبع geeky-gadgets
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها