تریلر جدیدترین فیلم سری «سریع و خشمگین» با نام Hobbs & Shaw [تماشا کنید]

یونیورسال پیکچرز روز جمعه اولین تریلر جدیدترین فیلم از مجموعه سریع و خشمگین (به انگلیسی: The Fast and the Furious) را منتشر کرد. این فیلم که با نام کامل Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw معرفی شده، اولین عنوان فرعی از سری فیلم‌های چند میلیارد دلاری سریع و خشمگین محسوب می‌شود. در این فیلم همچنان شاهد حضور شخصیت‌های آشنایی مانند لوک هابز (با هنرپیشگی دواین جانسون) و دکارد شاو (با هنرپیشگی جیسون استاتهام) و جدال آن‌ها در برابر وحشتناک‌ترین تبهکار سری تاکنون، یعنی بریکستون (با هنرپیشگی ادریس البا) خواهیم بود.

شخصیت‌های هابز و شاو ابتدا در شماره‌های پنجم و ششم مجموعه به عنوان دو تبه‌کار معرفی شدند و پس از همکاری موفق این دو در The Fate of the Furious، حال سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا یک شماره فرعی را به این کاراکترها اختصاص دهند. البته این تصمیم توسط برخی از بازیگران نسخه‌های اولیه، مانند ترسی گیبسون که پیش از این دواین جانسون را به خرابکاری در سری سریع و خشمگین متهم کرده بود، و همچنین وین دیزل که شایعه شده در فیلم آخر با جانسون درگیری داشته، مورد پسند واقع نشده است. شایان ذکر است که ساخت این شماره فرعی از مجموعه باعث خواهد شد تا اکران شماره نهم با تأخیر روبرو شود.

دیزل اخیراً خبر از ساخت یک شماره فرعی دیگر از مجموعه سریع و خشمگین را نیز داده بود که بیشتر بر روی شخصیت‌های زن تأکید دارد و گفته می‌شود که وی تهیه کنندگی آن را بر عهده خواهد داشت. بد نیست اشاره کنیم که استودیوی فیلم‌سازی دواین جانسون در تهیه Hobbs & Shaw همکاری دارد اما وی گفته که در شماره نهم مجموعه که فیلم‌برداری آن به زودی شروع خواهد شد، حضور ندارد.

Hobbs & Shaw توسط دیوید لیچ کارگردانی می‌شود که Deadpool 2 را به عنوان آخرین فیلم خود در کارنامه دارد.

منبع hindustantimes

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar