راک رئیس جمهور آمریکا می شود!

دواین جانسون یا همان راک اعلام کرده است که این احتمال وجود دارد که یک روز نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شود!

این کشتی گیر و بازیگر معروف که بیشتر برای بازی‌اش در سری فیلم‌های Fast and Furious یا سریع و خشن شناخته شده است مصاحبه‌ای انجام داده و در آن قانون ممنوعیت سفر به آمریکای دونالد ترامپ را مورد انتقاد قرار داده است.

جانسون که پیش از این درباره‌ی سمت‌های ممکنی که شاید در سیاست بر عهده بگیرد صحبت کرده، گفته است که پس از خواندن مقاله‌ای در واشنگتن پست که او را نامزد انتخاباتی‌ای مناسب و دارای شانس خطاب کرده،‌ ایده‌ی رئیس جمهور شدن را هم مدنظر قرار داده است.

جانسون که مشخص نکرده وفادار به کدام حزب – دموکرات یا جمهوری خواه– است، اعلام کرده که کمپین او بر پایه‌ی همکاری و در نظر گرفتن و گنجاندن افکار، عقاید و مردم متفاوت خواهد بود.

اگر با کسانی درمورد چیزی موافق نباشم، اونها رو از بین نمی‌برم، بلکه در واقع مدنظرشون قرار میدم. اولین کاری که انجام خواهیم داد این خواهد بود  که بشینیم و راجع به مشکلات صحبت کنیم. من خودم را در برابر همه مسئول خواهم دانست. مخصوصا زمانی که مخالف من باشید. اگر تعداد کسانی که با من مخالف هستند، زیاد باشد، امکان دارد چیزی وجود داشته باشید که من ندیده و از قلم انداخته باشم،پس اجازه دهید ببینم، و متوجه شوم.

جانسون نسبت به انتقاد از ترامپ اظهار بی میلی کرده ولی در واقع او ترامپ را راجع به تلاش دولت برای ممنوعیت ورود چندین کشور با اکثریت مسلمان به داخل خاک آمریکا مورد انتقاد قرار داده است.

من کاملا با این کار مخالفم. من به امنیت ملی اعتقاد دارم اما به ممنوعیتی که ورود مهاجران به داخل آمریکا رو ممنوع می کند اعتقاد ندارم. من به پذیرفتن افراد و مردم گوناگون اعتقاد دارم . کشور ما بر این پایه ساخته شده و با ادامه ی این روند قدرتمندتر هم خواهد شد. این تصمیم( تصمیم ترامپ) خیلی عجولانه و ناگهانی است. در عرض ۲۴ ساعت ما دنباله‌ی اثرات‌اش را مشاهده کردیم. این مسئله باعث ایجاد اندوهای زیاد و دردهای بزرگی شد، باعث سردرگمی شد و همچنین باعث شد بسیاری از مردم به تقلا بیافتند!

جانسون همچنین فاش کرد که توسط هر دو کمپین انتخاباتی ترامپ و هیلاری کلینتون جذب شده اما او هر دو پیشنهاد را رد کرده است.

من حس میکنم در موقعیتی هستم که هر حرفی میزنم تاثیر و بازتاب زیادی دارد که خب البته به همین دلیل هم هست که آنها برای جلب حمایت بیشتر میخواستند از من استفاده کنند. من همینطور احساس احترام زیادی هم نسبت به روند انتخابات دارم و فکر میکنم که اگر من دیدگاه سیاسی خودم را با عموم مردم به اشتراک بگذارم تاثیراتی در برخواهد داشت. احساس کردم که ممکن است مردم علاقه‌ای به افکار من در مورد سیاست نداشته باشند، یا ممکن بود دیدگاه کسی را دچار دوگانگی و تردید کنم که من همچین چیزی را نمیخواستم.

آخرین فیلم جانسون تحت عنوان Fast and Furious 8 outside the US در ماه آپریل اکران شد و در باکس آفیس جهانی جزو پر فروش ترین فیلم‌ها بوده است و البته ما هم دیدن این فیلم را به شما پیشنهاد می‌کنیم!

نظر شما در مورد این بازیگر محبوب چیست؟

منبع theguardian

تبلیغات

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.