با 10 سلبریتی‌ که زمانی بی‌خانمان بودند آشنا شوید!

وقتی به سلبریتی‌ها نگاه می‌کنید احتمالا مجذوب شهرت و ثروت آنها می‌شوید و اصلا نمی‌توانید فکرش را بکنید که آنها از چه مسیرهای سختی عبورکرده‌اند تا به اینجا رسیده‌اند! نکته جالب این است که بعضی از این سلبریتی‌ها حتی زمانی پول اجاره کردن سقفی بالای سر خود نداشته‌اند، اما آنها هیچگاه دست از دنبال کردن رویاهایشان نکشیدند! هر وقت در زندگی به لحظات سخت و دشواری برخوردید و نیاز به کمی انگیزه داشتید، این ۱۰ سلبریتی را به خاطر بیاورید و از استقامت و پشتکار آنها الگو بگیرید!

۱. Daniel Craig

پیش از اینکه Daniel Craig در نقش محبوب و مشهور جیمز باند بازی کند، او خرجش را از انجام کارهای عجیب و غریب به دست می‌آورد و شب‌ها را روی کاناپه‌ای در خانه‌ی دوستانش یا روی نیمکت‌های پارک به صبح می‌رساند.

۲. Sylvester Stallone

او قبل از اینکه با بازی در نقش‌های رامبو و راکی وارد دنیای سینما شود، به ایستگاه اتوبوس می‌گفت خانه! پس از آن او با بازی در فیلم پورنی که روزانه ۱۰۰ دلار به او دستمزد می‌داد، توانست جایی را برای زندگی اجاره کند.

۳. Jim Carrey

کمدین و بازیگر مشهور شناخته شده یعنی جیم کری هم مدتی را همراه با خانواده‌اش بی خانمان بودند. خواهر بزرگتر جیم یعنی پاتریشیا ازدواج کرده بود و به همین دلیل جیم و خانواده‌اش می‌توانستند در چادری در حیات پشتی خانه‌‌‌ی خواهرش زندگی کنند.

۴. Halle Berry

وقتی او تلاش می‌کرد جایی برای خودش در دنیای بازیگری باز کند، مادرش دیگر به او خرجی نداد و از او حمایت نکرد. او بین این دو گزینه که برگردد و پیش مادرش زندگی کند یا بدون حمایت مادرش سعی کند وارد دنیای بازیگری شود گزینه‌ی دوم را انتخاب کرد و مدتی را در پناه گاهی مخصوص بی خانمان‌ها زندگی کرد. اما همانطور که پیداست سختی‌هایی که کشیده بی دلیل نبوده و او نتیجه‌ی کارش را با شهرت و ثروتی که حال دارد گرفته است.

۵. Steve Jobs

دفعهٔ بعد که آیفون خود را برداشتید حتما او را به خاطر بیاورید! استیو جابز، مدیرعامل و موسس شرکت اپل، در دوران دانشگاه آنقدر بی پول بود که شب را خانه‌ی دوستانش صبح می‌کرد. او همچنین شیشه نوشابه‌های خالی را جمع می‌کرد و با پول فروش آنها غذا تهیه می‌کرد.

۶. Hillary Swank

هیلاری سوانک چندین بار به خاطر بهترین بازیگر زن جوایزی را دریافت کرد و حسابی هم در دنیای هالیوود مشهور شد، اما زندگی همیشه برای این بازیگر به همین آسانی و شیرینی نبوده است. وقتی او ۱۳ سالش بود، پدر و مادرش از هم جداشدند و او همراه مادرش به لس آنجلس آمد تا زمانیکه بتوانند خرج اجاره‌ی یک خانه را بدهند در ماشین مادرش زندگی می‌کردند.

۷. William Shatner

او پیش از اینکه در فیلم Star Trek بازی کند در وانت‌بار زندگی می‌کرد. اما پس از آن بالاخره زندگی روش خوشش را به او نشان داد و او توانست جای خودش را در دنیای هنر پیدا کند.

۸. Shania Twain

این خواننده و ترانه سرای آمریکایی هم اکنون یکی از پرفروش‌ترین هنرمندهای زن در تاریخ است. او کودکی سختی داشت و پدرمادرش شرایط مالی خوبی نداشتند. در یک برهه‌ی زمانی، مادرش او و ۳ خواهر برادر دیگرش را به تورنتو برد، جایی که آنها مجبور بودند مدت زمانی را در پناهگاه بی‌خانمان‌ها سرکنند.

۹. Jeniffer Lopez

این هنرمند نام آشنای با استعداد وقتی ۱۸ سالش بود برخلاف نظر پدر و مادرش خانه را ترک کرد تا رقص را دنبال کند. پدر مادرش می‌خواستند که او به دانشگاه برود اما گویا خود او برنامه‌های دیگری داشته است!‌ او پیش از اینکه به این شدت معروف و به سلبریتی‌ای بین المللی تبدیل شود در خانه‌ی دوستانش یا در استدیوهای رقص می‌خوابید.

۱۰. Carmen Electra

این مدل و بازیگر مشهور هم مدت زمانی را بی خانمان بوده است. وقتی او در ۲۰ سالگی‌اش به سر می‌برد، دوست پسرش تمام پول‌هایش را دزدید و ذره‌ای برای اجاره خانه برای او باقی نگذاشت!

 

منبع beautyandtips
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar