از امروز می‌توانید هواوی آنر 8 خود را به اندروید 7.0 نوقا به‌روزرسانی کنید

آذر ماه گذشته کمپانی هواوی به مالکان گوشی پرچم‌دار آنر 8 (Honor 8) قول به‌روزرسانی این گوشی هوشمند به اندروید 7.0 نوقا با EMUI 5.0 در بهمن ماه امسال را داد. نسخه بتا این به‌روزرسانی برای کاربران گوشی‌های آنر 8 در انگلیس از چند ماه گذشته در دسترس بود ولی از امروز نسخه پایدار به‌روزرسانی در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

به تازگی این کمپانی چینی تایید کرد به روزرسانی اندروید 7.0 نوقا از روز 10 فوریه (22 بهمن ماه) در اختیار مالکان این گوشی قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسانی در چندین مرحله به اجرا در خواهد آمد ولی تا آخر ماه میلادی جاری تمام دستگاه‌های آنر 8 می‌توانند به اندروید 7 نوقا به‌روزرسانی شوند.از امروز می‌توانید هواوی آنر 8 خود را به اندروید 7.0 نوقا به‌روزرسانی کنید

لازم به ذکر است اگر چه این به‌روزرسانی جهانی است ولی این امکان وجود دارد که بعضی از کشورها در اولویت قرار بگیرند، برای مثال شهروندان انگلیسی دارای گوشی آنر 8 که نسخه بتا اندروید 7.0 را نصب کرده‌ بودند یا مالکان آمریکایی می‌توانند از امروز گوشی‌های خود را به‌روزرسانی کنند.

امسال آنر 8 تنها گوشی نخواهد بود که به سیستم اندروید 7.0 نوقا با EMUI 5.0 به‌روزرسانی خواهد شد، بلکه کمپانی چینی هواوی اعلام کرده در شش ماهه اول سال میلادی جاری دارندگان گوشی آنر 6 ایکس (Honor 6X) هم باید منتظر به‌روزرسانی این گوشی باشند. این خبر بسیار خوبی برای طرفداران گوشی‌‌های هواوی آنر است!

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها