سامسونگ اولین گوشی‌های هوشمند تاشوی بازار را فصل آخر سال 2017 روانه بازار می‌کند!

مرحله بعدی در تکامل گوشی‌های هوشمند می‌تواند ورود دستگاه‌های تاشو به بازار باشد. کمپانی‌های بزرگی همچون اپل، مایکروسافت و ال جی امتیاز طراحی گوشی‌های تاشو خودشان را چندین سال پیش ثبت کرده‌اند، اما تا به امروز هیچ‌ کدام از این کمپانی‌ها شروع به تولید انبوه گوشی‌های تاشو را نکرده‌اند.

اما خبر تولید گوشی‌های تاشو به نظر می‌رسد در آخر سال میلادی جاری جنجالی به پا خواهد کرد، به دلیل این که سامسونگ اعلام کرده اولین قدم‌ها برای تولید گوشی‌های تاشو را برداشته و منابع خبری از تایوان ادعا کرده‌اند سامسونگ در حال کار کردن بر روی اولین گوشی هوشمند تاشو می‌باشد و در فصل آخر سال 2017 تعداد کمی از این گوشی‌های هوشمند را روانه بازار خواهد کرد.سامسونگ اولین گوشی‌های هوشمند تاشوی بازار را فصل آخر سال 2017 روانه بازار می‌کند!

این اطلاعات به نظر منطبق با گزارش‌های قبلی است چرا که بعضی از خبرگزاری‌ها اعلام کرده بودند سامسونگ نمونه‌ای از گوشی هوشمند تاشو را اسفند ماه در MWC 2017 رونمایی خواهد کرد. حدس زده می‌شود این پروتوتایپ دارای نمایشگر انعطاف‌پذیر AMOLED باشد، اما هنوز اطلاعاتی درباره جزئیات این گوشی بدست نیامده است.

اگر سامسونگ موفق به تولید گوشی‌های تاشو در سه ماهه آخر سال میلادی جاری شود، انتظار می‌رود این گوشی تاشو در حجم خیلی کمی تولید شود که یکی از دلایل آن فراهم نبودن ساخت و تولید انبوه بدنه پلاستیکی از جنس پلی‌آمید این گوشی با استاندارد PI است که تا سال آینده میلادی این امر محقق نخواهد شد.

PI یکی از اجزای اصلی در ساخت تولید گوشی‌های هوشمند تاشو است که هنوز کمپانی سامسونگ نتوانسته روش مناسبی برای ساخت گوشی‌های هوشمند تاشو با کیفیت و قابل اطمینان را برای تولید انبوه بدست آورد. حدس زده می‌شود این کمپانی تا نیمه دوم سال 2018 قادر به تولید انبوه گوشی‌های تاشو نباشد. برای خبرهای بیشتر از گوشی‌های هوشمند تاشو همراه دیجی رو باشید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها