نمونه عکس های رسمی آنر وی 30 و وی 30 پرو منتشر شدند [گالری]

کمپانی چینی آنر با عرضه گوشی های آنر وی 30 و وی 30 پرو قصد دارد تا همانند شرکت مادر خود، یعنی هواوی، خود را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان گوشی های دوربین محور معرفی کند. بسیاری از فناوری های به کار گرفته شده در پرچمدارهای جدید آنر با پرچمدارهای هواوی مشترک هستند که از جمله آن ها می توان به سنسور دوربین 40 مگاپیکسلی IMX600 سونی با فیلتر رنگ RYYB و تراشه پردازشی کرین 990 با واحد پردازشی عصبی پیشرفته، اشاره کرد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

آنر در سری وی 30 تمرکز زیادی بر روی دوربین داشته و تبلیغات زیاد حول فناوری دوربین ماتریسی (Matrix Camera Technology) انجام داده است. این فناوری جدید با استفاده از سنسور پیشرفته دوربین، واحد پردازش عصبی پردازنده و الگوریتم های پردازشی خاص، امکان ثبت عکس هایی واضح را در نور کم فراهم کرده و به روان بودن ویدیوهای ضبط شده هم کم شایانی می کند.

آنر تمایل ندارد جزئیات زیادی از نحوع عملکرد دوربین ماتریسی را ارائه دهد و تاکنون سعی کرده تا این را به عنوان یک راز حفظ کند. اما به هر حال، امروز شاهد انتشار تعدادی نمونه عکس هستیم که توسط پرچمدارهای جدید شرکت گرفته شده اند و وضوح بالا و شادابی رنگ ها از ویژگی های بارز این عکس ها می باشد. البته باید به این نکته اشاره کنیم که برای کاهش حجم عکس ها، مجبور شده ایم ابعاد آن ها را کاهش داده و تا حد ممکن در فرمت JPG فشرده کنیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها