بلیط هواپیما فلای تودی

خلاقیت کده؛ حفظ تعادل دوربین عکاسی با روشی خلاقانه

باز هم با قسمتی دیگر از خلاقیت کده دیجی رو در خدمت شما خوانندگان محترم هستیم و یک ترفند دیگر را برای علاقه‌مندان عکاسی معرفی خواهیم کرد. حتماً برای شما هم پیش آمده که بخواهید از یک سوژه در حالت ایستاده عکاسی نمایید، اما به دلیل همراه نداشتن سه پایه و یا نبود فرصت و یا فضای مناسب، برای استفاده از این وسیله، لرزش دستتان مانع ثبت عکس‌هایی واضح و مناسب شده باشد. اگر این طور است حتماً در ادامه مطلب با ما همراه باشید، زیرا یک روش ساده و خلاقانه را آموزش خواهیم داد که بتوانید در حالت ایستاده نیز تعادل دوربین را به شکل بسیار خوبی حفظ کنید.

حفظ تعادل دوربین عکاسی با روشی خلاقانه

تنها لوازمی که برای این کار نیاز داریم عبارتند از:

حفظ تعادل دوربین عکاسی (تصویر 1)

  • پایه سه پایه دوربین
  • مقداری ریسمان

ابتدا پایه سه پایه دوربین را با بستن پیچ در جای خود محکم کنید.

حفظ تعادل دوربین عکاسی (تصویر 2)حالا ریسمان را از حلقه پایه رد کرده و دو سر آن را به هم گره بزنید.

حفظ تعادل دوربین عکاسی (تصویر 3)حفظ تعادل دوربین عکاسی (تصویر 4)کار تمام شد و از این به بعد در حالت ایستاده می‌توانید مطابق تصویر زیر بر روی ریسمان ایستاده و به این ترتیب با دقت بیشتری اقدام به عکاسی نمایید.

حفظ تعادل دوربین عکاسی (تصویر 5)حفظ تعادل دوربین عکاسی (تصویر 6)حفظ تعادل دوربین عکاسی (تصویر 7)امیدواریم خلاقیت کده امروز هم توانسته باشد نظر شما عزیزان را جلب کند. حتماً نظرات خود را در مورد این بخش با ما در دیجی رو در میان بگذارید. ما همواره منتظر نظرات شما خوانندگان محترم هستیم.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments