خلاقیت کده؛ جلوگیری از گره خوردن سیم هدفون، با استفاده از گیره کاغذ

باز هم با قسمتی دیگر از خلاقیت کده دیجی رو در خدمت شما خوانندگان محترم هستیم و امروز قصد داریم تا برای یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران گوشی‌های هوشمند با آن مواجه هستند، راه حلی ساده و کاربردی ارائه نماییم.

حتماً شما هم تا به حال از هدفون‌ در گوشی خود استفاده کرده‌اید. این وسیله یکی از لوازم جانبی اصلی گوشی‌های هوشمند بوده و بیشتر کاربران روزانه با آن سر و کار دارند. اما یکی از معضلات این هدفون‌ها، گره خوردن سریع و البته بسیار پیچیده آن‌ها است. کافی است تا هدفون را در جیب خود قرار دهید تا چنان در هم گره بخورد، که برای باز کردنش باید مدتی وقت صرف کنید! البته این مشکل هم راه حل‌هایی دارد که در ادامه به یکی از جالب‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

گیره‌های فلزی کاغذ، از ابزارهایی مفید هستند که علاوه بر کارکرد اصلی خود، موارد استفاده بسیار متنوع دیگری هم دارند. شما نیز با استفاد از یکی از این گیره‌ها می‌توانید برای همیشه از مشکل گره خوردن سیم هدفون، خلاص شوید. برای آشنایی با روش کار با دیجی رو همراه باشید.

برای این کار کافی است تا دو گوشی هدفون را کنار یکدیگر نگه داشته و سپس آن‌ها را از گیره عبور دهید، به طوری که دیگر امکان خروج از آن را نداشته باشد.

استفاده از گیره کاغذ برای مرتب کردن هدفون (تصویر 1)استفاده از گیره کاغذ برای مرتب کردن هدفون (تصویر 2)استفاده از گیره کاغذ برای مرتب کردن هدفون (تصویر 3)حال، سیم هدفون را حول دسته‌های فلزی گیره بپیچانید و در آخر نیز سوکت هدفون را از داخل یکی از حلقه‌های فلزی رده کرده و در جای خود محکم کنید.

استفاده از گیره کاغذ برای مرتب کردن هدفون (تصویر 4)استفاده از گیره کاغذ برای مرتب کردن هدفون (تصویر 5)استفاده از گیره کاغذ برای مرتب کردن هدفون (تصویر 6)از این به بعد هر زمان که به هدفون خود نیاز داشتید، در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید آن را باز کرده و مورد استفاده قرار دهید.

استفاده از گیره کاغذ برای مرتب کردن هدفون (تصویر 7)امیدواریم از خلاقیت کده امروز هم نهایت استفاده را برده باشید. حتماً نظرات خود را در مورد این بخش با ما در دیجی رو در میان بگذارید. ما همواره منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها